شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه سوزاندن سیم کارت ایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

سوزاندن سیمکارت

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 500,000 ريال
شارژ مستقیم همراه اول 10000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 20000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 50000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 100000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0935

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده
سوزاندن سیمکارت ایرانسل

مشترکین محترم ایرانسل , ضمن تشکر از شما بابت مراجعه به سایت irancell123.com در این صفحه مطالبی در خصوص سوزاندن سیمکارت ایرانسل و یا مسدود کردن آن در صورت مفقود شدن و یا به سرقت رفتن سیمکارت ارائه شده است .

سیمکارت ایرانسل

شما مشتركینایرانسل می توانند برای تعلیق دائم یا سوزاندن خطوط خود ابتدا از یك خط ایرانسل , با اپراتور ایرانسل یعنی شماره 700 تماس حاصل نمایید و وقتی جمله ی " به ایرانسل خوش آمدید " را شنیدید دكمه صفر را فشار داده تا به اپراتور متصل شوید. از سایر خطوط می توانید با شماره 09377000000 تماس گرفته و با شنیدن جمله فوق, برای اتصال به اپراتور دكمه یك را بفشارید. سپس به مدت 2 الی 3 دقیقه منتظر بمانید تا ارتباط شما با اپراتور برقرار شود. آنگاه به اپراتور بگوئید كه درخواست مسدودی دو طرفه خط ایرانسل خود را دارید.

مسدودی یكطرفه سیمکارت ایرانسل

مسدودی یک طرفه سیمکارت به این صورت است که مشترك بلافاصله پس از مفقود شدن سیمكارت خود با اپراتور ایرانسل تماس گرفته و تقاضای رمز عبور می نماید تا بتواند همان شماره را مجددا تهیه نماید. این حالت تنها یكماه به طول می انجامد یعنی سیمكارت شما پس از یكماه مجددا به طور خودكار وصل می شود.

مسدودی دو طرفه سیمکارت ایرانسل

مشترك بلافاصله پس از مفقود شدن سیمكارت خود با اپراتور ایرانسل تماس گرفته و تقاضای مسدودی دوطرفه می دهد. در این حالت مشترك تمایلی به تهیه مجدد سیمكارت خود نداشته و خواستار تعلیق دائمی سیمكارت مورد نظر است. اپراتور از شما می خواهد علاوه بر اعلام شماره همراه خود, سریال سیم كارت خود را كه بر روی قاب سیمكارت(عدد 9 رقمی سمت راست قاب) یا پشت خود سیمكارتتان درج شده,‌ بخوانید. در این حالت شماره شما تعلیق دوطرفه یا دائم شده و اگر تا سه ماه سراغی از آن نگیرید طبق بند 11 قرارداد مشتركین, به مالكیت ایرانسل بازگردانده شده و از شما سلب امتیاز خواهد شد.

مشترکین سیمکارت‌های ایرانسل در زمان سرقت سیم‌کارت‌های خود در ابتدا باید به سوزاندن سیم‌کارت اقدام کنند و برای قطع خط هم می‌توانند به نمایندگی‌های مجاز و مراکز خدمات رسمی ایرانسل مراجعه کنند و یا به صورت اینترنتی این کار را از طریق Ecare.irancell.ir انجام دهند ؛ روش قطع از طریق تماس با مرکز تماس یا اینترنت در هر ساعت از شبانه روز و از هرجای دنیا امکان‌پذیر است.

اگر سیمکارت شما به همراه گوشی موبایتان به سرقت رفته است بهتر است که پس از انجام مراحل سوزاندن سیمکارت ایرانسل به مقام انتظامی و قضایی مراجعه نموده جهت اعلام سرقت و درخواست ردیابی گوشی از دادسرا و احتمالا ارجاع دادسرا به کلانتری براساس روال داخلی دستگاه قضایی و انتظامی است و سپس ارجاع کلانتری به اپراتورهای ایرانسل, همراه اول, و تالیا برای بررسی روشن شدن شماره سریال گوشی سرقتی و پس از این مراحل انجام ردیابی سریال گوشی توسط اپراتور و ارسال پاسخ ردیابی گوشی به مرجع ارسال کننده نامه انجام می‌شود.

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

‪Google+‬‏

با تشکر از حمایت شما