شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه سرویس میزبان پیامک ایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

سرویس میزبان پیامک ایرانسل

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 500,000 ريال
شارژ مستقیم همراه اول 10000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 20000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 50000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 100000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0935

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده
سرویس میزبان پیامک ایرانسل

یکی دیگر از انواع خدمات جدید ایرانسل در سایت irancell123.com , سرویس میزبان پیامک ایرانسل است . این سرویس به گونه ای است که امکان پرداخت هزینه پیامک توسط مشترک مقصد را فراهم می سازد .

میزبان پیامک ایرانسل

سرویس میزبان پیامک ایرانسل ، یکی از خدمات جدید ایرانسل است که با استفاده از آن مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند در مواقعی که شارژ سیم کارت آنها به پایان رسیده باشد از آن استفاده نمایند به این صورت که شماره ی مقصد هزینه پیامک شما را تقبل می کند .

برای استفاده از این سرویس کافیست شماره مخاطب، با پیش کد ۷۰۴ وارد شود. در واقع باید شماره مخاطبی را که می‌خواهید هزینه پیامک شما را متقبل شود به صورت زیر از گوشی همراه خود شماره گیری نمایید.

(برای مثال ********۷۰۴۰۹۳)

پس ازانجام این کار ، سیستم با ارسال یک پیامک، گیرنده را مطلع کرده و در صورت موافقت وی برای تقبل هزینه، پیامک ارسال می‌شود ، یکی دیگر از مزایایی که سرویس میزبان پیامک ایرانسل دارد و در سایت ایرانسل یک دو سه به آن اشاره شده است ، این است که برای سهولت در استفاده از این سرویس می‌توانید با افزدون شماره‌های مورد نظر خود در فهرست مجاز ایرانسل ضمن دریافت پیامک‌های ارسالی از سوی شماره‌های این فهرست هزینه آنها را پرداخت کنید.

همچنین می‌توانید با افزدون شماره در فهرست «غیرمجاز» از دریافت پیامک از سوی شماره‌‌های این فهرست به طور خودکار اجتناب نمایید. به منظور افزودن، حذف و یا مشاهده شماره‌های موجود در فهرست‌های مجاز یا غیر مجاز مطابق دستورالعمل جداول زیر عمل کنید:

افزودن شماره در فهرست  مجاز ایرانسل  افزودن شماره در فهرست غیر مجاز ایرانسل

امکانات میزبان پیامک ایرانسل

• کاربران این سرویس می‌توانند نام انتخابی موردنظر خود را نیز تعیین نمایند که در این صورت نام انتخابی آنها در متن پیامک، برای گیرنده پیامک نمایش داده می‌شود. برای تعیین نام انتخابی کافیست کلمه مورد نظر خود را به شماره ۷۰۴۳ پیامک کنید.

• در صورتی که در وضعیت رومینگ باشید، استفاده ازتمامی مزایای این سرویس اعم از قبول یا رد درخواست، افزودن شماره های به فهرست مجاز یا غیرمجاز و ... مطابق با تعرفه های رومینگ است.اطلاعات لازم در مورد رومینگ ایرانسل در سایت irancell123.com موجود می باشد .

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

‪Google+‬‏

با تشکر از حمایت شما