شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه ثبت نام وایمکس ایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

ثبت نام وایمکس

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 500,000 ريال
شارژ مستقیم همراه اول 10000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 20000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 50000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 100000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0935

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده
ثبت نام وایمکس ایرانسل

وایمکس ایرانسل یکی دیگر از سرویس های ایرانسل است که امکان استفاده از اینترنت پرسرعت را به شما کاربران گرامی ارائه می دهد سرویس وایمکس ایرانسل دارای ویژگی ها و مزایایی نسبت به دیگر سرویس های اینترنتی است که دسترسی به اینترنت و استفاده آن را برای شما آسان تر می کند مزایای این سرویس در ادامه مطلب ذکر شده است.

چنانچه می خواهید از اینترنت پرسرعت استفاده نمایید لازم است سرویس وایمکس را ثبت نام کنید راهنمای ثبت نام را با دقت مطالعه نمایید.

ثبت نام وایمکس ایرانسل

راهنمای ثبت نام وایمکس ایرانسل

قبل از ثبت نام سرویس وایمکس ایرانسل لازم است به چند نکته توجه نمایید.

اگر می خواهید سرویس وایمکس شرکتی را ثبت نام نمایید باید در زمان ثبت نام اطلاعات خود را اعم از نام , نام خانوادگی , شماره مدرک شناسایی نماینده شرکت را در فرم مربوط وارد نمایید.

چنانچه وایمکس ایرانسل ثبت نام کرده اید و شماره همراه شما متعلق به سایر اپراتورها است ممکن است در دریافت پیامک ارسال شده از وایمکس با مشکل مواجه شوید به همین دلیل توصیه می شود از شماره همراه ایرانسل استفاده نمایید.

برای ثبت نام باید ابتدا به یکی از دفاتر خدمات ایرانسل مراجعه کنید و فرم ثبت نام وایمکس را همراه با ارائه مدارک مربوط اعم از کارت ملی و کپی آن تکمیل نمایید بعد از آن یک پیام کوتاه از طرف ایرانسل برای شما ارسال خواهد شد که حاوی شناسه وایمکس و مبلغ پرداختی است بعد از اینکه مبلغ را پرداخت کردید بعد از 48 ساعت مامور ایرانسل برای وصل مودم وایمکس مراجعه می کند که در زمان مراجعه مامور باید کپی یکی از قبوض خود را ارائه دهید و در صورتیکه مستاجر هستید کپی اجاره نامه را ارائه دهید.

بعد از وصل مودم شما قادر هستید از اینترنت پرسرعت وایمکس استفاده نمایید در زمان استفاده از اینترنت با مودم وایمکس لازم است در صفحه ای برای شما نمایش داده می شود نام کاربری و رمز خود را وارد کنید.

البته روش دیگری برای ثبت نام وایمکس ایرانسل نیز است که شما می توانید به غیرحضوری و از طریق اینترنت سرویس وایمکس ایرانسل را ثبت نام نمایید.

مزایای وایمکس ایرانسل

از مزایای وایمکس ایرانسل می توان به پهنای باند بالای آن اشاره کرد از دیگر مزایای وایمکس عبارتند از قیمت ارزان , امنیت بالا, پشتیبانی قوی از صدا و تصویر, بی سیم و قابل حمل بودن مودم های وایمکس .

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

‪Google+‬‏

با تشکر از حمایت شما