شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه نمای دوستان ایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

نمای دوستان ایرانسل

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 500,000 ريال
شارژ مستقیم همراه اول 10000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 20000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 50000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 100000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0935

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده
نما ی دوستان ایرانسل

یکی از جدید ترین انواع سیمکارت هایی که تا به حال توسط اپراتور ایرانسل ارائه شده است ، میکرو سیمکارت ایرانسل می باشد .این نوع سیمکارت در واقع نسل جدیدی از سیمکارت های ایرانسل است که برای آن دسته از مشترکین ایرانسلی که دارای گوشی های پیشرفته ی تلفن همراه هستند بسیار مناسب می باشد زیرا استفاده از این گوشی ها مستلزم دارا بودن سیم کارت‌های مناسب این دستگاه‌ها در سایز کوچکتر از سیم کارت های معمولی است.

سرویس نما - نقشه مجازی ایرانسل

یکی دیگر از خدمات ایرانسل , نقشه مجازی ایرانسل یا سرویس نما می باشد که جهت تشخیص موقعیت مکانی مشترکین ایرانسل در تمام نقاط تحت پوشش شبکه ارائه داده شده است و شما میتوانید پس از ثبت نام, از مزایای منحصر به فرد سرویس نمای ایرانسل استفاده کنید .اطلاعات کافی در مورد این سرویس و نحوه ی فعالسازی سرویس نمای دوستان در سایت ایرانسل یک دو سه برای شما کاربران محترم شرح داده شده است .

نمای دوستان ایرانسل

از طریق سرویس نمای دوستان ایرانسل , میتوانید از موقعیت جغرافیایی دوستانتان مطلع شده و یا موقعیت خود را به انها اطلاع دهید بدین صورت که موقعیت مکانی فرد موردنظرتان از طریق یک پیام کوتاه و یا پیام‌چندرسانه‌ای به شما ارسال می‌گردد و شما حتی قادر خواهید بود موقعیت‌ها را بر روی نقشه فارسی رصد کنید. شما می‌توانید محل قرارگیری خود را نیز مکان‌یابی کرده و از موقعیت فعلی خود در نقشه آگاه شوید. نمای دوستان ایرانسل به آسانی و بدون نیاز به نصب نرم افزار, تنظیمات خاص و بدون نیاز به سیستم موقعیت‌یاب جهانی (GPS) قابل استفاده است و تمامی انواع گوشی‌ها, حتی گوشی‌های ساده و قدیمی نیز سرویس نمای دوستان ایرانسل را پشتیبانی می‌کنند .

لازم به ذکر است که ثبت نام در سرویس نقشه مجازی ایرانسل به صورت رایگان انجام شده و کاربران, تنها هزینه مکان یابی را پرداخت خواهند نمود. کاربران محترم از طریق پرچین مجازی در سرویس نمای دوستان می توانند محدوده ای را بر روی نقشه تعیین کرده و از سیستم بخواهند که هر زمان دوستانی که مشخصات آنان را ثبت کرده اند به شعاع آن محدوده نزدیک شدند, آنها را مطلع کند.

فعال‌سازی سرویس نمای دوستان

1- ارسال پیام کوتاه:

برای ثبت نام و فعال‌سازی سرویس نمای دوستان ایرانسل از طریق پیام کوتاه, کافیست یک پیام کوتاه بدون متن به ۸۹۸۹ ارسال کنید و مراحل را دنبال نمایید .

سرویس نمای ایرانسل

2- شبکه اینترنت :

لازم است که به پورتال نقشه مجازی ایرانسل مراجعه نمایید و با تکمیل مشخصات درخواستی در قسمت «ثبت نام» سرویس خود را فعال نمایید. تکمیل ثبت نام از طریق یک پیام کوتاه که حاوی رمز عبور شماست به اطلاع‌تان خواهد رسید. رمز عبور را می‌توان از طریق روش‌های زیر نیز دریافت کرد:

هم چنین باید توجه داشته باشید که :

• نام کاربری , شماره تلفن ایرانسل شما است.

• رمز ورود را نیز می‌توانید با ارسال یک پیامک بدون متن از خط ایرانسل خود به شماره ۱۳۰ و یا از طریق تماس با شماره ۷۰۰ (مرکز خدمات مشترکین ایرانسل) دریافت نمایید .

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

‪Google+‬‏

با تشکر از حمایت شما