شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه محصولات پیشخوان ایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

راهنمای خرید شارژ

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 500,000 ريال
شارژ مستقیم همراه اول 10000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 20000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 50000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 100000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0935

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شدهمحصولات پیشخوان ایرانسل

ایرانسل برای مشترکین خود سرویسی دیگر ارائه کرده است که با فعالسازی این سرویس جدید می توانید آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی و .. را از طریق تلفن خود دریافت کنید . سرویس پیشخوان ایرانسلاین امکان را به شما می دهد تا بتوانید روزنامه خود را از طریق موبایل دریافت نمایید و بخوانید و دیگر نیاز به مراجعه به اینترنت نداشته باشید زیرا با فعالسازی این سرویس که روزنامه همراه نیز نام دارد می توانید اخبار و تحلیل های روزنامه ها و سایت های خبری را دریافت نمایید .

محتوای روزنامه یا سایت خبری که دریافت می کنید علاوه بر متن شامل عکس و لوگوی روزنامه نیز می شود بنابراین با سرویس پیشخوان ایرانسل دارای روزنامه همراه می شوید . در تصویر زیر نام بعضی از رسانه هایی که می توانید اشتراک آنها را فعال کنید به همراه کد اشتراک هر کدام ذکر شده است :

 محصولات پیشخوان ایرانسل

فعالسازی سرویس پیشخوان ایرانسل

اگر می خواهید از محصولات پیشخوان ایرانسل استفاده نمایید ابتدا باید یک پیامک رایگان به شماره 8494 ارسال نمایید سپس برای اشتراک کد محصول را به شماره 8494 ارسال کنید اگر به هر دلیلی تمایل به لغو اشتراک موردنظر داشته باشید باید حرف "L" را با فاصله همراه با کد محصولی که فعال کرده اید به شماره 8494 ارسال نمایید مثلا اگر رسانه ای با کد 4562 را فعال کرده اید برای لغو این رسانه باید L 4562 را به شماره 8494 ارسال نمایید نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که در صورتیکه اشتراک رسانه ای را فعال کرده اید تا زمانی که کد لغو اشتراک را ارسال نکنید رسانه مورد نظر هم چنان برای شما فعال است و آخرین اخبار را برای شما ارسال می شود .

شما در صورتی می توانید از سرویس پیشخوان ایرانسل استفاده کنید که سرویس پیامک چندرسانه ای را فعال کرده باشید زیرا اخبار ارسالی توسط پیامک های چندرسانه ای برای شما ارسال می شوند بنابراین اگر تنظیمات MMS را دریافت نکرده اید ابتدا برای دریافت تنظیمات مربوط اقدام کنید و سپس از سرویس پیشخوان استفاده کنید .

نکات پیشخوان ایرانسل

بعد از اشتراک هر کدام از رسانه های پیشخوان ایرانسل هزینه هر نسخه ای که برای شما ارسال می شود جداگانه در حساب شما منظور می گردد پیامک هایی که برای اشتراک یا لغو اشتراک و ... به شماره 8494 ارسال می کنید رایگان است اگر می خواهید از راهنمای سرویس پیشخوان ایرانسل استفاده کنید می توانید حرف R را به شماره 8494 ارسال کنید چنانچه می خواهید از آخرین محصولات پیشخوان مطلع شوید باید حرف F را در پیامک به شماره 8494 ارسال کنید برای مشاهده پیشخوان های فعال خود نیز می توانید حرف E را به شماره 8494 ارسال نمایید

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

‪Google+‬‏

با تشکر از حمایت شما