شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه فهرست طلایی ایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

فهرست طلایی ایرانسل

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 500,000 ريال
شارژ مستقیم همراه اول 10000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 20000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 50000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 100000 ریالی
شارژ مستقیم همراه اول 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0935

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده
فهرست طلایی ایرانسل

یکی دیگر از خدمات ایرانسل , ارائه فهرست طلایی ایرانسل است که دراین صفحه از سایت ایرانسل یک دو سه در مورد آن اطلاعاتی قرار داده شده است .فهرست طلایی برای دارندگان سیمکارت های اعتباری و دائمی ایرانسل قابل استفاده است و در واقع از هزینه ی مکالمات 10% می کاهد . لطفا توجه داشته باشید که این تخفیف تنها مختص تماس‌های تلفنی بین خطوط ایرانسل است و برای تمامی طرح‌های تعرفه پایه و تشویقی سیم‌کارت دائمی ارائه می‌شود.

ایرانسل با ارائه سرویس جدید "فهرست طلایی" به مشتركان اين امکان را می‌دهد تا برای مکالمه با افرادی که بیش از همه با آنها تماس می‌گيرند، هزینه کمتری بپردازند.البته در حالت رومینگ این سرویس غیرفعال است یعنی اینکه نرخ تماس با شماره هایی که در لیست طلایی ایرانسل دارید نیز برابر است با همان نرخ پیش فرض رومینگ ایرانسل.

فهرست طلایی ایرانسل

از طریق سرویس فهرست طلایی ایرانسل, مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری می توانند هزینه مکالمات خود راکاهش دهند که در واقع شامل 10% تخفیف در هزینه ها می باشد .برای استفاده از این امکانی که ایرانسل برای مشترکین خود فراهم کرده است ، لازم است که ۵ شماره ایرانسل را به دلخواه انتخاب کرده و در «فهرست طلایی» وارد کنید. برای انجام اینکار ابتدا باید ثبت نام نمایید تا این سرویس برایتان راه اندازی شود .

از طریق کدهای دستوری یا کد USSD میتوانید که در سرویس فهرست طلایی ایرانسل ثبت نام نموده و با توجه به همین کد های ارائه شده نیز میتوانید شماره ای را که در این سرویس وارد کرده اید حذف کنید و یا به طور کلی لیست شماره های ثبت شده را مشاهده نمایید .اگر برایتان سخت است که این مراحل را خودتان دنبال نمایید ، می توانید با مراجعه به یکی از فروشندگان مجازایرانسل، فهرست ویژه خود را ایجاد کرده و شماره های موردنظرتان را در آن ثبت کنید.

کد دستوری فهرست طلایی ایرانسل

کد دستوری فهرست طلایی

تعرفه های سرویس فهرست طلایی ایرانسل

ایرانسل مبلغ کمی را به عنوان هزینه ی ثبت هر شماره در فهرست طلایی در نظر گرفته است .اگر دارای سیمکارت اعتباری ایرانسل باشید این هزینه از مقدار اعتبار ریالی سیم کارت شما کسر می گردد و اگر دارای سیمکارت دائمی ایرانسل باشید در صورتحساب بعدی شما لحاظ می شود.

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

‪Google+‬‏

با تشکر از حمایت شما