شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه پیامک صوتی ایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

راهنمای خرید شارژ

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

ارسال پیامک صوتی ایرانسل

مژده برای شما مشترکین ایرانسلی عزیز! هم اکنون برای اولین بار در ایران شما مشترکین اعتباری ایرانسل می توانید با سرویس پیامک صوتی ایرانسل برای دوستان خود پیامک صوتی ارسال نمایید و از گامی نو در ارتباط با دوستان خود لذت ببرید.

برای این کار تنها کافیست با شماره گیری تلفن گویای رایگان 719 برای دوستانتان ( سایر مشترکین ایرانسلی و غیر ایرانسلی ) پیامک صوتی ارسال کنید مدت زمان این پیامک صوتی 60 ثانیه می باشد و شما می توانید پس از ضبط پیام خود انرا به یکی از روشهای زیر ارسال نمایید:

ارسال پیامک صوتی ایرانسل

شما ایرانسلی ها می توانید پیامک صوتی خود را از طریق تماس خودکار برای دوستانتان ارسال نمایید به این صورت که سیستم با مشترک مورد نظر شما تماس میگیرد در صورت پاسخ مشترک مورد نظر پیام شما را برای او پخش می کند و چنانچه مشترک پاسخگو نباشد سیستم تا 4 مرتبه با مشترک مورد نظر تماس می گیرد وبا ارسال یک پیامک او را مطلع می سازد تا با سیستم تماس بگیرد و پیامک صوتی خود را بشنود .

نحوه ارسال پیامک صوتی ایرانسل

همچنین شما ایرانسلی ها می توانید پیامک صوتی خود را از طریق پیامک برای دوستانتان ارسال نمایید به این صورت که برای مشترک مورد نظر شما یک پیامک ارسال می شود و او از اینکه شما برای او پیامک صوتی گذاشته اید مطلع می شود و با تماس با سیستم می تواند پیام خود را بشنود . مشترکین ایرانسلی می توانند برای شنیدن پیامکهای صوتی جدید خود از شماره رایگان 719 و برای شنیدن پیامکهای صوتی قدیمی خود از شماره 720 با هزینه مکالمه درون شبکه ، و مشترکین غیر ایرانسلی می توانند برای شنیدن پیامک صوتی خود از شماره ۰۰۰۰ ۷۲۰ ۰۹۳۷ استفاده نمایند .

شما ایرانسلی های عزیز هم چنین می توانید از پیام چند رسانه ای (MMS)که مختص شما ایرانسلی هاست برای ارسال پیامک صوتی به دوستان خود استفاده نمایید ، به این صورت که پیام ضبط شده به صورت یک فایل صوتی به مشترک ارسال می شود .

نحوه ارسال پیامک صوتی ایرانسل

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما