شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه پشتیبانی خرید شارژ ایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

راهنمای خرید شارژ

پشتیبانی خرید شارژ ایرانسل

شماره تماس:64004-021


سایت irancell123.com به منظور ارائه ی شارژ مستقیم ایرانسل برای شما کاربران ایرانسل طراحی شده است. اگر به دنبال سایت پشتیبانی ایرانسل مطمئن برای خرید شارژ ایرانسل مورد نظر خود هستید, سایت irancell123.com در هر زمان و مکان کنار شما خواهد بود و تنها کافی است در هنگام خرید کارت شارژ ایرانسل خود در فرم خرید شارژ ایرانسل آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا نسخه ای از کد رمز شارژ ایرانسل وارد ایمیل شما شود و پشتیبانی از شما راحت تر و سریعتر انجام شود . شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال احتمالی به صفحه پشتیبانی مراجعه نمایید و با شماره موجود در این صفحه تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی خرید شارژ ایرانسل

پشتیبانی آنلاین خرید اینترنتی شارژ

به طور کلی پشتیبانی از خرید اینترنتی شارژ ایرانسل ( شارژ شگفت انگیز ایرانسل ، شارژ مستقیم ویا کارت شارژ ایرانسل) به 5 روش انجام میگیرد .

1. پس از خروج از درگاه بانک اطلاعات کارت شارژ بر روی نمایشگرتان به صورت آنلاین نمایش داده خواهد شد.
2. بلافاصله پس از به اتمام رسیدن مراحل خرید و خروج از درگاه بانکی یک پیامک حاوی اطلاعات شارژ ایرانسل خریداری شده دریافت خواهید نمود.
3. در صورت وارد نمودن آدرس ایمیل تان در زمان خرید شارژ ایرانسل یک ایمیل نیز حاوی اطلاعات خرید کارت شارژ ویا شارژ مستقیم دریافت خواهید نمود
4. در صورت بروز هر مشکل و یا داشتن سوال می توانید در قسمت پشتیبانی با شماره 02164004 در ساعات اداری تماس بگیرید .
5. اگر در سیستم خود دارای یاهو مسنجر میباشد می توانید در قسمت پشتیبانی بر روی قسمت ارتباط آنلاین از طریق یاهو مسنجر کلیک نمائید تا همکاران پشتیبان پاسخگوی تمام سوالات شما باشند.
6. در صورتی که از طریق این سایت اقدام به پرداخت قبض نمودید اما قبض شما پرداخت موفقی نداشت و یا هر مسئله مالی می توانید با شماره تلفن 2318 ،شرکت تجارت الکترونیک پارسیان تماس حاصل نموده، پس از برقراری ارتباط، داخلی 2 وسپس کد 9 را شماره گیری فرمایید.
در این 6 مورد ذکر شده 3 گزینه اول به صورت تائید خرید اینترنتی شارژ ایرانسل هم کاربرد دارد اما 3 گزینه بعدی صرفا جهت بیان سوالات و مشکلات شما کاربران گرامی میباشد.

خلاصه پشتیبانی خرید شارژ ایرانسل

برای خرید شارژ مستقیم ابتدابه بالای صفحه مراجعه کنید وهریک از 3 مراحل فوق را انجام دهید Irancell123.comبه منظور ارائه ی شارژ مستقیم ایرانسل برای شما کاربران ایرانسل طراحی شده است.اگر بدنبال سایت پشتیبان ایرانسل مطمئن برای خرید شارژ ایرانسل مورد نظر خود هستید,سایت irancell123.com در هر زمان و مکان کنار شما خواهد بودو تنها کافی است در هنگام خرید کارت شارژ ایرانسل خود در فرم خرید شارژ ایرانسل آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا نسخه ای از کد رمز شارژ ایرانسل وارد ایمیل شما شود و پشتیبانی از شما راحت تر و سریعتر انجام شود . شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال احتمالی به صفحه پشتیبانی مراجعه نمایید و با شماره تماس و تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس:02164004

وبلاگ ایرانسل یک دو سه

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما