شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه نمای دوستان به پایین صفحه مراجعه کنید

راهنمای خرید شارژ

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

نما ( نقشه مجازی ایرانسل )

مشترکین ایرانسل ، ایرانسل همواره در کنار شماست و هم اکنون با سرویس نما ( نقشه مجازی ایرانسل ) به همراه قابلیتهای جدید به یاری شما می اید . شما ایرانسلی ها می توانید با استفاده از این سرویس در هر لحظه که می خواهید از موقعیت مکانی اعضای خانواده و دوستان خود اگاه شوید . سرویس نما ( نقشه مجازی ایرانسل ) در شهرهای تهران ، کرج ، تبریز ، اصفهان ، شیراز و مشهد در اختیار شما مشترکین ایرانسل قرار گرفته است و شما عزیزان می توانید با انتخاب انواع این سرویس از امکانات و قابلیت های نما استفاده نمایید .

نمای دوستان ایرانسل

نمای خانواده

شما والدین گرامی دیگر نگرانی را کنار بگذارید و با اطمینان خاطر از وضعیت کودکان خود اگاه شوید با انتخاب سرویس نمای خانواده شما والدین گرامی می توانید در هر ساعت از شبانه روز از موقعیت مکانی اعضای خانواده خود اگاه شوید و موقعیت فرزندان خود را تشخیص دهید و یا با اطمینان خاطر موقعیت مکانی سالمندان خانواده خود را معین نمایید . با انتخاب سرویس نمای خانواده و اشتراک خدمات نما ( نقشه مجازی ایرانسل ) شما می توانید ازهر محل یا حتی شهر دیگری از موقعیت دقیق اعضای خانواده خود اگاه شوید .

توجه : در صورت استفاده از سرویس نما و انتخاب نمای خانواده ، تنها والدین امکان خواهند داشت که موقعیت فرزندانشان را مکان یابی کنند .

نمای دوستان

نمای دوستان

شما مشترکین ایرانسل می توانید با انتخاب سرویس نمای دوستان موقعیت جغرافیایی دوستانتان را معین نموده و یا موقعیت خود را به انها اطلاع دهید . نمای دوستان دارای قابلیت ها و امکانات جذاب و مفیدی از جمله راه اندازی «گروه» و «انجمن» «رهگیری دوستان» و« پرچین مجازی» می باشد که شما ایرانسلی ها می توانید از امکانات نمای دوستان بهرمند شوید و از ارتباطی نوین و تازه با دوستانتان ، لذت ببرید.