شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه مزیت شارژ مستقیم ایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

راهنمای خرید شارژ

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

مزیت شارژمستقیم ایرانسل

اگر دارای سیم کارت اعتباری ایرانسل هستید و زیاد از خدمات آن مثل : مکالمه ، ارسال پیامک ، اینترنت همراه (gprs) و.. استفاده میکنید و به طور مداوم نیاز به خرید کارت شارژ دارید ما به شما پیشنهاد میکنیم که از طریق اینترنت ومراجعه به این سایت اقدام به خرید شارژ مستقیم ایرانسل نمائید و به این صورت دیگر شما نیاز به خروج از منزل و یا محیط کار خود ندارید و به طور چشمگیری در هزینه و زمان خود صرفه جویی خواهید نمود. ازمزایای دیگر شارژمستقیم ایرانسل این است که در مورد مبلغ شارژمحدودیتی وجود ندارد یعنی شما می توانید شارژ خود را به صورت غیر رند خریداری نمایید یعنی بجای 20000ریال می توانید 24000ریال شارژخریداری کنید .

مزایای خرید شارژ مستقیم ایرانسل

نحوه خرید شارژمستقیم ایرانسل

برای خریدشارژمستقیم ایرانسل لازم است که پس از ورود به سایت irancell123.com معتبر که انواع شارژ بااپراتورهای مختلف را ارائه می دهد اپراتور ایرانسل را از میان سایر اپراتورها انتخاب نموده و در صفحه مربوطه شارژ مستقیم را انتخاب نمائید . با انتخاب شارژمستقیم ایرانسل میتوانید شارژ مورد نیاز خود را در هر مبلغی که نیاز دارید خریداری نمائید و هیچگونه محدودیتی در وارد نمودن مبلغ درخواستی نخواهید داشت .سپس شماره سیم کارت اعتباری ایرانسل خود را به درستی وارد نمائید در زمان وارد نمودن شماره خود دقت کافی داشته باشید تا اشتباهی شارژمستقیم خریداری شده به شسیم کارت شخص دیگری ارسال نگردد . سپس آدرس ایمیل خود را در صورت تمایل وارد نمائید و بانک صادر کننده کارت بانک خود را مشخص نموده و سپس دکمه پرداخت را بزنید تا به درگاه بانک هدایت شوید.

مزایای خرید شارژمستقیم ایرانسل از طریق اینترنت

یکی از امتیازاتی است که ایرانسل نسبت به بقیه اپراتورها دارد ارائه شارژ مستقیم ایرانسل می باشد تا بتوانید شارژ مورد نیاز خود را بدون صرف وقت و درهر مکان و زمانی تهیه نمایید. شارژمستقیم ایرانسل نسبت به شارژ پین کد این مزیت را دارد که با خرید آن دیگر نیازی به این نیست که شما کاربر ایرانسل عزیز کد رمز داشته باشید تا با وارد کردن رمز اعتبارخط خود را افزایش دهید .از این طریق این امکان برای شما فراهم می شود که خط شما بدون وارد کردن رمز وبه صورت مستقیم شارژ شود. بنابراین با خرید شارژمستقیم ایرانسل خود صرفه جویی نمودید زیرا دیگر نیازنیست منتظر دریافت کد رمز عبور باشید .

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما