شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه شارژ وایمکس ایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

راهنمای خرید شارژ

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

شارژ وایمکس

با ورود اینترنت با پهن باند و سرعت بالا، دنیای تبادل اطلاعات بسیار متحول شد. نیاز به تبادل سریع اطلاعات موجب شده است تا فناوریهای مرتبط با آن، در طول دهه های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته باشد. اینترنت های XDSL و نیز فناوری وای-فای (WI-FI) و اینترنت بی سیم سهم عمده ای در ایجاد تغییرات عظیم در این مرحله از دنیای اطلاعات ایجاد کرده و اکنون نیز با ورود وایمکس، جهان در حال گذراندن تجربه ای نو در دنیای اینترنت است. با توجه به نیاز به اینترنت پرسرعت و رشد روز افزون ارتباطات اپراتور ایرانسل برای بهره گیری افراد از اینترنت پرسرعت با پهنای باند بالا سرویسی به نام وایمکس ایرانسل ارائه کرده است که پاسخگوی نیاز کاربران اینترنت با سرعت بالاتر خواهد بود با خرید مودم وایمکس ایرانسل می توانید از اینترنت پر سرعت بهره مند شوید .

خرید شارژ وایمکس ایرانسل

برای خرید شارژ وایمکس ایرانسل درسایت irancell123.com به بالای صفحه مراجعه کرده در مرحله ی اول از میان گزینه های موجود گزینه وایمکس ایرانسل را انتخاب کنید سپس مبلغ درخواستی خود و شناسه وایمکس را در کادر مستطیل شکل بالا نوشته,درصورت تمایل میتوانید ایمیل خود را جهت استفاده از خدمات پشتیبانی وارد کنید.

وایمکس چیست؟

وایمکس، سیستم دیجیتال ارتباط بی سیم بوده و جایگزینی مناسب برای شبکه‌های ADSL وحتی شبکه های بی سیم کوتاه برد در نواحی شهری است. از بزرگترین نقاط قوت این تکنولوژی وایمکس نسبت به دیگر تکنولوژی های بی سیم، برد بالای امواج آن و امکان دسترسی به آن در مسافتهای بسیار طولانی است. در ابتدا،‌ اکثر خریداران رایانه خوشحال بودند که دستگاه جدیدشان یک مودم داخلی دارد که در آن نصب شده و از طریق آن می توانند به اینترنت متصل شده و فایلی با حجم حدود یک مگابایت را در زمانی نزدیک به ۵ دقیقه (بسته به سرعت ارتباط و اتصال) دانلود کنند. با ورود اینترنتهای پهن باند، همین کاربران می‌توانستند با سرعتهایی به مراتب بالاتر به اینترنت متصل شده و همان فایل را در مدت یک ثانیه دانلود کنند. وایمکس قادر است سرعتها یی حتی فراتر از این مقیاسها را پوشش داده و خدمات تکمیلی پیشرفته تری را در حوزه هایی گسترده ‌تر ارایه ‌دهد. در حال حاضر سرویس وایمکس ایرانسل دراکثر شهرهای ایران از قبیل اصفهان ، تهران ، البرز ، آذربایجان شرقی (تبریز)، مشهد ، خوزستان و استان فارس قابل ارائه است و دارای پوشش شبکه بسیار مطلوب است .

خریدوایمکس ایرانسل

مزایای وایمکس ایرانسل

1.عدم وجود محدودیت مکانی:
یکی از مزایای وایمکس نسبت به فناوری‌های قدیمی‌تر از خود این است که وایمکس می‌تواند ورودی‌ ای باشد که به کاربران اجازه می‌دهد بدون محدودیت در سراسر منطقه تحت پوشش اپراتور از سرویس خود استفاده کنند. با این ویژگی، اینترنت قابل جابجایی و حمل و نقل خواهد شد که این امر سرعت روآوردن صاحبان کسب و کار به استفاده از مزیت‌هایی که اینترنت برای آن‌ها فراهم می‌کند را، بیشتر از پیش خواهد نمود.
2.امنیت بالا:
امنیت بالای انتقال داده‌ها که در این شبکه وجود دارد، باعث شده است تا داده‌ها به صورت رمز گذاری شده منتقل شوند و دسترسی به داده‌ها صرفا با داشتن مجوز مربوطه امکان پذیر باشد و مشترکین یک شبکه، بویژه مشترکین سیار، بتوانند در هر نقطه‌ای با داشتن اجازه‌ اتصال، به شبکه متصل شده و از امکانات ویژهٔ آن برخوردار گردند
3.خدمات ارزش افزوده:
این تکنولوژی، استفاده از خدمات ارزش افزوده ای همچون VoIP تلفن اینترنتی VPNشبکه اختصاصی مجازی Content Providing موسیقی، فیلم، تصویرو … و بسیاری دیگر را شامل شده است.که آن یکی از رقبای جدی سیستم های تلفن ثابت، موبایل و دیگر فناوریهای ارتباطی است.
4. دارا بودن استاندارد d و e :
قابلیتی که وایمکس ایرانسل ارایه می دهد دارای استاندارد d و e است که استاندارد d وایمکس ثابت است که برای استفاده از این استاندارد باید در زمان استفاده از اینترنت مودم در جایی ثابت باشد و حرکت نکند و در حال حاضر استاندارد d وایمکس به مشتریان ارائه می شود .

شارژوایمکس ایرانسل

روشهای شارژ وایمکس ایرانسل

در صورتی که مشترک وایمکس ایرانسل هستید می توانید به روشهای گوناگون هزینه اشتراک خود را بپردازید و یا سرویس خود را شارژ نمایید از روشهای پرداخت و شارژ وایمکس می توان به پرداخت اینترنتی ، خرید کارت شارژ ایرانسل و افزایش اعتبار اینترنتی ، خرید کارت شارژ و افزایش اعتبار از خط ایرانسل و مراجعه حضوری به بانک .چنانچه به دنبال روشی سریع برای افزایش شارژ وایمکس خود هستید توصیه ما به شما خرید اینترنتی شارژ وایمکس ایرانسل است :

1.پرداخت اینترنتی شارژ وایمکس:

برای خرید شارژ وایمکس ایرانسل درسایت irancell123.com به بالای صفحه مراجعه کرده در مرحله ی اول از میان گزینه های موجود گزینه وایمکس ایرانسل را انتخاب کنید و برای ادامه ی مراحل ، مبلغ درخواستی خود و شناسه وایمکس را در کادر مستطیل شکل بالا نوشته و در صورتی که تمایل دارید ایمیل خود را جهت استفاده از خدمات پشتیبانی وارد کنید که البته وارد کردن آدرس ایمیل امری اختیاری است.

۲. خرید کارت شارژ ایرانسل و بارگذاری از طریق اینترنت

برای بارگذاری کارت شارژ لازم است وارد سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care) شوید و پس از کلیک بر گزینه «پرداخت ها»، به قسمت - شارژ مجدد- مراجعه کنید.

٣. خرید کارت شارژ ایرانسل و بارگذاری از طریق سیم کارت ایرانسل

برای پرداخت از این طریق، پس از خرید کارت شارژ ایرانسل، کد دستوری زیر را از خط ایرانسل خود شماره گیری نمایید:

*707* کد 12 یا 16 رقمی شارژ*شناسه وایمکس #

نکته: توجه داشته باشید که این سرویس برای مشترکینی است که پس از پر کردن فرم ثبت نام، نکته ای ضروری را رعایت کنند ، در قسمت «تلفن همراه» شماره تلفن همراه ایرانسل خود را وارد نموده اند؛ بنابراین کاربرانی که از تلفن های همراه سایر اپراتورها استفاده می کنند و یا شماره تلفن همراه ایرانسل خود را در هنگام ثبت نام ارائه نکرده اند، امکان استفاده از این سرویس را نخواهند داشت. این افراد می‌توانند برای عوض کردن شماره تلفن همراه اعلامی در پرونده وایمکس خود، به قسمت خدمات مشترکین در کنترل حساب اینترنتی مراجعه نمایند و با کلیک بر گزینه تغییر اطلاعات کاربر، شماره تلفن همراه خود را تغییر دهند.

۴. مراجعه حضوری به شعب بانک

پرداخت بايد با در دست داشتن «شناسه پرداخت»، طبق اطلاعات بانكي روبرو صورت گيرد: بانک ملت به شماره حساب و يا بانک تجارت به شماره حساب ۲۱۰۴۴۷

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما