شارژ مستقیم ایرانسل

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

شارژ شگفت انگیز ایرانسل

شارژ شگفت انگیز ایرانسل شارژی است که با آن می توانید مبلغ شارژی بیش از مبلغ کارت شارژ ایرانسل یا شارژ مستقیم ایرانسل که درخواست کرده اید دریافت کنید و باید این شارژ را در مدت زمان محدود و مشخص مصرف کنید. به عنوان مثال اگر شما شارژ مستقیم شگفت انگیز معادل 3500 تومان دریافت کرده باشید سیم کارت ایرانسل شما 20% بیشتر از این مقدار شارژ خواهد شد و باید شارژ شگفت انگیز ایرانسل را در مدت محدود مثلا 10 روز استفاده کنید و پس از گذشت این مدت تعیین شده شارژ صفر خواهد شد. دقت کنید که فقط سیم کارت های اعتباری ایرانسل قابلیت شارژ شدن به صورت شگفت انگیز را دارند.

 شارژ شگفت انگیز

نحوه ی خرید شارژ شگفت انگیز

برای خرید شارژ شگفت انگیز ایرانسل شما مشترکین عزیز میتوانید از طریق ورود به وب سایت های مجهز به پنل فروش و طی مراحل خرید سیم کارت خود را شارژ کنید. بعد از ورود به سایت نوع شارژ خود را شگفت انگیز انتخاب کنید، شماره تلفنی که می خواهید آن را به صورت شگفت انگیز شارژ کنید و مبلغ دلخواهتان را وارد کنید. درصورتی که تمایل دارید می توانید آدرس ایمیل خود را هم وارد کنید تا از خدمات پشتیبانی سایت بهره مند شوید.سپس نوع کارت بانکی خود را انتخاب کنید و دکمه ی پرداخت را کلیک کنید. پس از پرداخت آنلاین و بازگشت به صفحه ی سایت پیامکی مبنی بر اینکه سیم کارت شما به صورت شگفت انگیز به همان مبلغ انتخابی شما شارژ شده است دریافت می کنید .

مزایای شارژ شگفت انگیز ایرانسل

مزیت مهم شارژ شگفت انگیز ایرانسل برای افرادی است که در مدت زمان کوتاه نیاز به استفاده ی زیاد از تلفن همراه دارند . همچنین با استفاده از شارژ شگفت انگیز ایرانسل شما می توانید علاوه بر تماس تلفنی و ارسال اس ام اس از همه ی خدمات شرکت ایرانسل از جمله گردش و جست و جو در اینترنت ، انتخاب آهنگ پیشواز و... استفاده کنید.

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما