شارژ مستقیم ایرانسل

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

شارز ایرانسل

مشترکین ایرانسلی که از سیمکارت های اعتباری ایرانسل برای برقراری ارتباط خود استفاده می کنند برای افزایش اعتبار سیمکارت اعتباری ایرانسل خود نیاز به شارز دارند اپراتور ایرانسل نیز برای رفع نیاز مشترکین خود انواع شارز ایرانسل را در نظر گرفته است که هر مشترک بر اساس نیاز خود از این شارزها استفاده می کند .

انواع شارز ایرانسل

شارژهای ایرانسل در انواع مختلف موجود می باشد که عبارتند از : شارز معمولی ایرانسل ، شارز مستقیم ایرانسل ، شارز اتوماتیک ایرانسل و شارز شگفت انکیز ایرانسل . شما مشترک گرامی می توانید هر کدام از این شارز ها را تهیه نمایید فقط لازم است که دارای سیمکارت اعتباری ایرانسل باشید.
شارز ایرانسل معمولی که اولین نوع شارز ایرانسل است و با خرید شارژ ایرانسل لازم است که پین کد شارز را وارد گوشی کرده تا بتوانید از شارز استفاده نمایید .
شارز مستقیم ایرانسل هممانطور که از نامش پیداست سیمکارت را مستقیم شارز می کند و دیگر نیاز به وارد کردن پین کد نیست به محض خرید شارز مستقیم ایرانسل خط شما توسط ایرانسل شارز می شود.
شارز شگفت انگیز ایرانسل شارزی است که سیمکارت شما را بیشتر از مبلغ شارز خریداری شده شارژ می کند فقط برای اینکه سیمکارت خود را به صورت شگفت انگیز شارژ نمایید باید به جای کد 141 از کد دستوری 144 استفاده نمایید.  شارژ ایرانسل

روشهای خرید شارز ایرانسل

برای خرید هر کدام از انواع شارز ایرانسل روشهای مختلفی وجود دارد شما می توانید شارز ایرانسل خود را به روش الکترونیکی نیز تهیه نمایید . از روشهای الکترونیکی خرید شارز ایرانسل می توان به خرید شارز ایرانسل از طریق اینترنت ، خرید شارز ایرانسل از طریق ATM ، خرید شارز از طریق دستگاه کارت خوان اشاره کرد که بهترین روش خرید اینترنتی شارز ایرانسل است زیرا با خرید اینترنتی شارز ایرانسل در زمان و هزینه ای که بابت خرید شارز می پردازید صرفه جویی می شود.

خرید شارز ایرانسل از طریق اینترنت

اگر در جایی هستید که نمی توانید از محل کار یا منزل خارج شوید و یا در جایی هستید که دسترسی به فروشگاه ندارید می توانید با وسایل دیجیتال شخصی خود اعم از موبایل ، تبلت و لپ تاپ به اینترنت متصل شوید و آدرس سایتی که معتبر است و پنل فروش شارز ایرانسل را دارد وارد کرده و در قسمت فروش شارز گزینه ایرانسل را انتخاب کنید سپس نوع شارز ایرانسل و مبلغ شارز را انتخاب کنید و شماره و ایمیلتان را نیز وارد کرده و در مرحله بعد بانک خود را دارای کارت بانک آن هستید انتخاب نمایید و پرداخت را بزنید تا به درگاه بانکی که انتخاب کردید هدایت شوید در صفحه بعد اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید و پرداخت را بزنید اگر اطلاعات کارت بانکی را درست وارد کرده باشید پین کد شارز به خط شما ارسال می شود و اگر هم نوع شارز ایرانسل را شارز مستقیم انتخاب کرده باشید خط شما مستقیم شارز می شود و دیگر کد شارز دریافت نخواهید کرد.

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما