شارژ مستقیم ایرانسل

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

پیام پیشواز ایرانسل


سرویس پیام پیشواز ایرانسل

همه شما مشترکین اعتباری و دائمی با استفاده از سرویس پیام پیشواز ایرانسلمی‌توانید جمله یا متن دلخواه خود را برای اطلاع رسانی درباره وضعیت خود و یا برقراری ارتباط با دیگران، تنظیم کنید. عملکرد این سرویس مشابه سرویس آشنای آهنگ پیشواز است که با استفاده از آن با موسیقی مورد علاقه خود به استقبال تماس گیرندگان می‌روید‌؛ با این تفاوت که با سرویس پیام پیشواز،‌ متن انتخابی شما در تمامی تماس‌هایی که با شماره(های) مورد نظرتان برقرار می‌شود، به‌صورت یک فلش پیام بر روی تلفن تماس گیرنده نمایش داده می‌شود.
مزایای سرویس پیام پیشواز ایرانسل:
در حالیکه فرد تماس گیرنده با شما در انتظار پاسخگویی است، شما می‌توانید احساس خود در آن لحظه، وضعیت دسترسی یا حتی یک لطیفه را با او به اشتراک بگذارید.
از سرویس پیام پیشواز ایرانسل می توانید به عنوان روش جدید برقراری ارتباط در مواردی که قادر به پاسخگویی نیستید استفاده کنید.
اگر قصد عزیمت به خارج از کشور را دارید نیز می‌توانید از امکان تنظیم پیام و نمایش آن برای مخاطبان و کاهش هزینه ارسال پیامک بین المللی استفاده کنید.
ویژگی های سرویس پیام پیشواز ایرانسل:
امکان ثبت نام یا لغو سرویس و یا تنظیم وضعیت، از طریق ارسال پیامک، استفاده از سرویس پیام پیشواز ایرانسل را بسیار آسان نموده است.
از طریق پورتال اینترنتی این سرویس جدید، می توانید پیام های گوناگون را برای افراد متفاوت یا گروه های مختلفی از مخاطبان، در زمان های متفاوت، تنظیم نمایید.
امکان تعریف لیست مجاز استفاده از سرویس: شما می توانید با قراردادن شماره های موردنظر در این لیست، از این سرویس تنها برای آن دسته از مخاطبین خود که نامشان در لیست ذکر شده استفاده کنید.
امکان تعریف لیست غیر مجاز: با قراردادن شماره‌های موردنظر در این لیست، می توانید به طور خودکار از ارسال عبارت به شماره‌هایی که مایل نیستید پیام پیشواز شما را دریافت کنند، اجتناب نمایید.
امکان کپی کردن پیام پیشواز: شما می‌توانید با ارسال دستور (شماره تلفن همراه شخص مورد نظر)C به شماره ۸۵۸۵ در هر زمان، نسبت به کپی کردن پیام پیشواز افراد دیگر اقدام کنید. مثال: C۰۹۳۵۱۱۱۱۱۱۱
فعال سازی سرویس پیام پیشواز ایرانسل:
برای استفاده از سرویس می توانید عبارت"OZV" را به ۸۵۸۵ پیامک کنید. پس از آن، امکان خواهید داشت عبارت انتخابی خود را تنظیم کرده و از سرویس استفاده نمایید.
برای غیرفعالسازی سرویس، عبارت "LAGHV" را به ۸۵۸۵ پیامک کنید.
برای تنظیم عبارت انتخابی، می توانید عبارت مورد نظر را به ۸۵۸۵ پیامک کنید. در این صورت، عبارت پیامک شده جایگزین عبارت قبلی (در صورت وجود) خواهد شد.
پیام پیشواز ایرانسل:

 پیام پیشواز ایرانسل

* در این بسته تغییر عبارات دلخواه، حداکثر تا ۱۲ بار رایگان بوده و برای تغییر بیش از ۱۲ بار، به ازای هر بار، مبلغ ۹/۱۹ تومان از حساب شما کسر خواهد شد.
** در این بسته تغییر عبارات دلخواه، حداکثر تا ۳۰ بار رایگان بوده و برای تغییر بیش از ۳۰ بار، به ازای هر بار مبلغ ۹/۱۹ تومان از حساب شما کسر خواهد شد.

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما