شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه سرویس پوشه ایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

راهنمای خرید شارژ

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

سرویس پوشه ایرانسل

سرویس پوشه ایرانسل سرویسی برای خدمات ابری شخصی است که برای اولین بار در ایران در اختیار مشترکین اعتباری ایرانسل قرار گرفته است سرویس پوشه ایرانسل این امکان را به شما می دهد تا بتوانید فایل های خود را به اشتراک بگذارید ، از سرویس های ارسال پیام استفاده نمایید و لیست پیام ها و مخاطبین خود را حفظ نمایید. برای اینکه بتوانید ازامکانات سرویس پوشه ایرانسل استفاده نمایید لازم است از طریق نسخه کامپیوتری ، نسخه سیستم عامل اندروید و نسخه سیستم عامل سیمبین و پرتال اینترنتی سرویس استفاده کنید . چناچه می خواهید با سرویس پوشه ایرانسل آشنا شوید می توانید از نسخه آزمایشی این سرویس استفاده نمایید.

نحوه فعالسازی سرویس پوشه ایرانسل

اگر می خواهید سرویس پوشه ایرانسل را فعال کنید باید به پرتال سرویس پوشه ایرانسل مراجعه کنید و یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید . برای اینکار لازم است شماره همراه اعتباری خود را در کادری که نمایش داده می شود وارد کنید و منتظر دریافت پیامکی که حاوی کد تایید است باشید.

سرویس پوشه ایرانسل

بعد از اینکه پیامک سرویس پوشه ایرانسل را دریافت کردید پنجره ای که حاوی بسته های مختلف خدمات است نمایش داده می شود در این پنجره می توانید نوع خدمت مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

ایجاد حساب سرویس پوشه ایرانسل

مشخصه های اصلی سرویس پوشه ایرانسل

از مشخصه های سرویس پوشه ایرانسل می توان به مواردی اشاره کرد مانند مدیریت لیست تماس ها ، مدیریت پیامک ها و پیام های چند رسانه ای و مدیریت فایل ها که هر کدام از این مشخصه ها شامل زیر دسته هایی می شوند که در ادامه نام برده می شود.
مدیریت لیست تماس ها امکاناتی به شما می دهد نظیر گروه بندی مخاطبین به گروه های مجزا ، امکان ایجاد ، حذف و ویرایش اطلاعات تماس مخاطبین ، مشاهده پروفایل مخاطب یا جستجوی مخاطب و مشاهده وضعیت دوستان (آنلاین ، مشغول و...)در پوشه خود .
با استفاده از مدیریت پیامک ها شما می توانید پیام های خود را آرشیو نمایید پیام های خود را در زمان مشخص ارسال نمایید و دریافت یا ارسال پیام را در وضعیت خاموش بودن گوشی داشته باشید.
با مدیریت فایل می توان فضای مجازی برای قراردادن فایل های پشتیبان کاربر اختصاص داد امکان آپلود و دانلود فایل وجود دارد می توانید فایل های خود را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید و امکان ثبت نظر درباره فایل به اشتراک گذاشته شده نیز وجود دارد.

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما