شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه سرویس خط به خط وایمکس ایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

راهنمای خرید شارژ

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

سرویس خط به خط وایمکس ایرانسل

در سایت irancell123.com سرویس خط به خط وایمکس ایرانسل ارائه شده است که شما به آسانی بتوانید با استفاده از این سرویس مودم وایمکس ایرانسل خود را به صورت آسان وبدون صرف وقت شارژنمایید.

انتقال خط به خط

یکی از روش های پرداخت هزینه وایمکس مربوط به مشترکین فعلی انتقال خط به خط است با استفاده از این روش شما می توانید از سیم کارت اعتباری خود مبلغی را به عنوان شارژ به حساب وایمکس (دائمی یا اعتباری) انتقال دهید.

چگونگی استفاده از این روش:

برای استفاده از سرویس خط به خط ایرانسل لازم است که ثبت نام کنید :
یک پیامک که در آن فقط عدد ١٢ را نوشته‌اید، به ١١١٢ ارسال کنید.سپس پیامکی جهت تعیین رمز دلخواه‌ تان برای شما ارسال می شود. پس از اینکه رمز مورد نظرتان راانتخاب کردید وبه شماره 1112 ارسال کردید می‌توانید از این سرویس استفاده کنید. برای شروع عدد 12 را به شماره 1112 پیامک کنید ابتدا عدد١٢ به شماره ١١١٢ ارسال کنید سپس باید رمز خودرابرای انتقال اعتبارتعیین کنید برای مشخص کردن رمزکد دستوری زیررا به شماره 1112ارسال کنید به صورت زیر

11:رمز5 تا 8 رقمی

به عنوان مثال، اگر رمز ١٢٣۴۵ را برای خود انتخاب کرده‌اید، آن را به شکل زیر در یک پیام کوتاه وارد نمایید و به ۱۱۱۲ بفرستید:

١١:١٢٣۴۵

انتقال شارژ وایمکس ایرانسل

نحوه استفاده از سرویس خط به خط:

برای ارسال اعتبار ازطریق سرویس خط به خط ایرانسل با خط اعتباری خود، می توانید به دو روشی که در زیرآورده شده است عمل کنید:
1.روش پیامک: برای ارسال شارژاز طریق پیامک باید شماره دریافت کننده شارژومبلغ شارژوشماره رمز را به ترتیبی که درپایین آمده است در یک پیامک به شماره 1112 ارسال کنید .

شماره دریافت کننده اعتبار:مبلغ اعتبار مورد نیاز به ریال:شماره رمز

2. روش کد دستوری: شما همچنین می توانید برای ارسال اعتبار، کد دستوری زیر را از چپ به راست از خط ایرانسل‌ خود شماره گیری نمایید:

* رمز ۵ تا ٨ رقمی*مبلغ به ریال*شماره دریافت کننده اعتبار* ١۴٢ # [Yes/Ok]

به این ترتیب، درصورتیکه دریافت کننده اعتبار، حساب وایمکس اعتباری داشته باشد، مبلغ ارسال شده به شارژ حساب وایمکس وی اضافه می شود و درصورتی‌که دریافت کننده اعـتبار، حساب وایمکس دائمی داشته باشد، به میزانی که اعتباربرایش ارسال شده از حسابش تسویه می شود. پس از ارسال اعتبار، یک پیامک به گیرنده و یک پیام به فرستنده ارسال می شود که در آن، تاریخ و ساعت تراکنش، شماره گیرنده / فرستنده و مقدار اعتبار اعلام می شود. باید به این نکته توجه کنید که چنانچه ۲۰ مرتبه دستور خط به خط را با رمز اشتباه ارسال کنید، این سرویس برای شما مسدود می شود و برای فعال سازی مجدد آن باید با مرکز خدمات مشترکین ایرانسل تماس بگیرید. هزینه ای که بابت هر بارانتقال از شماکسرمی شود برابر ۵٠٠ ریال است

خرید شارژ وایمکس ایرانسل

نحوه تغییر شماره رمز خط به خط:

برای تغییر رمز خود، کافیست دستور زیر را (از چپ به راست) با یک پیامک به ١١١٢ ارسال کنید:

22:تکراررمز جدید:رمز جدید: رمز قدیم

به عنوان مثال اگر می خواهید رمز خود را از ۱۲۳۴۵ به ۳۳۳۳۳ تغییر دهید، باید دستور زیر را با یک پیام کوتاه به ١١١٢ ارسال نمایید:

22:12345:33333:33333

توجه : برای اینکه درخواست تغییر رمز به درستی اجرا شود باید بین اطلاعات موردنظر علامت :حتما وجود داشته باشد در غیراینصورت، درخواست شما اجرا نخواهد شد .
درصورتی که رمز خودرافراموش کرده اید،می توانید از طریق تماس با شماره تلفن۷۰۰ (از خطوط ایرانسل) و یا ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ (از سایر خطوط) با مراکز خدمات مشترکین ایرانسل تماس بگیرید.

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما