شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه روشهای پرداخت هزینه وایمکس ایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

راهنمای خرید شارژ

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

روش های پرداخت هزینه وایمکس ایرانسل

کاربرانی که دارای مودم وایمکس ایرانسل هستند و تعرفه استفاده از اینترنت آنها به صورت اعتباری و ماهانه می باشد . به طورکلی 2 دسته مشترکین وایمکس وجود دارد .
1. مشترکین جدید سرویس وایمکس ایرانسل
2. مشترکین فعلی سرویس وایمکس ایرانسل
روش های پرداخت هزینه وایمکس ایرانسل درهرکدام از2 مورد ذکرشده متفاوت است که در زیر روشهای پرداخت هزینه وایمکس ایرانسل برای مشترکین جدید ومشترکین فعلی نام برده شده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درمورد پرداخت هزینه وایمکس ایرانسل به سایت irancell123.com مراجعه کنید وبا رفتن به صفحات مربوط به پرداخت هزینه وایمکس اطلاعات مورد نیاز خود رادریافت نمایید.

پرداخت هزینه وایمکس ایرانسل

روشهای پرداخت هزینه وایمکس برای مشترکین جدید

روشهای پرداخت هزینه وایمکس برای کاربران مودم های اعتباری جدید وایمکس به صورت زیر است:
پرداخت اینترنتی با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب : در این روش نیاز به ورود پنل کاربری وایمکس ایرانسل دارید و لازم است در قسمت پرداخت ها گزینه شارژ مجدد و سپس پرداخت اینترنتی را انتخاب نمائید.
خرید کارت شارژ و بارگذاری اینترنتی : در این روش نیز لازم است که به پنل کاربری خود وارد شوید و در قسمت پرداختها گزینه پرداخت با کارت شارژ را انتخاب نمائید . در این روش لازم است که در قسمت مربوطه شماره رمز شارژ ایرانسل و شماره سریال کارت شارژ را به درستی وارد نمائید.
مراجعه حضوری به شعب بانک : برای مراجعه حضوری به بانک لازم است که شناسه پرداخت خود را در دست داشته باشید و به یکی از شعب بانک ملت مراجعه و مبلغ مورد نظر را به شماره حساب ٩٦/۴۴۴۴۴۰ و یا بانک تجارت به شماره حساب۲۱۰۴۴۷ واریز نمائید.

روشهای پرداخت هزینه وایمکس برای مشترکین فعلی

راههای پرداخت هزینه وایمکس مشترکین فعلی به صورت زیر است:
پرداخت اینترنتی با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب : با پرداخت اینترنتی هزینه وایمکس کل هزینه ایی که در پنل خود مشاهده مینمائید از حساب بانکیتان از طریق اتصال به درگاه بانکی کسر می گردد.
خرید کارت شارژ و بارگذاری اینترنتی : جهت پرداخت هزینه وایمکس از طریق کارت شارژ لازم است که یا به پنل کاربری خود وارد شوید و طبق دستورالعمل مراحل را طی نمائید و یا از سیم کارت ایرانسل خود که در زمان ثبت نام وارد نموده اید با استفاده از کد دستوری ایرانسل کارت شارژ ایرانسل خود را بارگذاری نمائید.
انتقال خط به خط : انتقال خط به خط را می توانید به صورت ارسال مبلغ شارژ از سیم کارت اعتباری خود به وایمکس اعتباری و یا دائمی خود انتقال دهید.
پرداخت تلفنی با استفاده از کارت های عضو شتاب : در این روش کافی است با شماره ۸۷۳۴-۰۲۱ تماس حاصل نمایید. و طبق دستورالعمل سیستم گویا عمل نمائید تا شارژ وایمکس ایرانسل شما به صورت آنلاین از حساب بانکیتان کسر گردد.

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما