شارژ مستقیم ایرانسل
قرعه کشی ایرانسل123

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

خرید کارت شارژ ایرانسل

کارت شارژ ایرانسل را می توانید از روشهای مختلف مثل : مراجعه حضوری به مراکز فروش شارژ ایرانسل ، دستگاه خود پرداز و یا عابر بانک (ATM) ، دستگاه کارت خوان (POS) ،کد دستوری ایرانسل و خرید کارت شارژ ایرانسل از طریق اینترنت خریداری نمائید .

در بعضی از روشها مثل : مراجعه حضوری به مراکز فروش کارت شارژ ایرانسل ، دستگاه خودپرداز و یا دستگاه کارت خوان باید حتما مراجعه حضوری به مراکز و دستگاههای فوق داشته باشید . اما دیگر نیازی به رمز دوم کارت عابر و دیگر اطلاعات کارت بانکیتان ندارید .

مزایای خرید کارت شارژ ایرانسل از طریق اینترنت

اما در روش استفاده از کد دستوری ایرانسل و خرید کارت شارژ ایرانسل از طریق اینترنت باید رمز دوم کارت عابر بانک خود را از طریق پایانه های بانک صادر کننده کارتتان فعال نموده و در زمان خرید دیگر اطلاعات عابر بانکتان رادر فرم خرید کارت شارژ ایرانسل وارد نمائید ولی یکی از مزایای خرید کارت شارژ ایرانسل از طریق اینرنت این است که می توانید در هر زمان و هر مکانی با اتصال به اینترنت کارت شارژ ایرانسل مورد نیاز خود را در هر مبلغ و هر تعداد که نیاز دارید به قیمت واقعی خریداری نمائید . در روش خرید کارت شارژ ایرانسل از طریق اینترنت به طور چشمگیری در وقت و هزینه خود صرفه جویی خواهید نمود .

کارت شارژ ایرانسل

اطلاعات مورد نیاز جهت خرید کارت شارژ ایرانسل

در زمان خرید کارت شارژ ایرانسل از طریق اینترنت اطلاعات شخصی شما مثل : شماره سیم کارت ایرانسل و آدرس ایمیل در زمان پر نمودن فرم خرید کارت شارژ ایرانسل نیاز می باشد . که البته آدرس ایمیل به صورت اجباری نمی باشد و فقط جهت پشتیبانی خرید شما نیاز است و پس از اتصال به درگاه بانکی اطلاعات حساب بانکیتان مثل : شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت ، تاریخ انقضای کارت ، رمز دوم و cvv2 کارت عابر بانکتان را نیاز دارید تا خرید کارت شارژ ایرانسل شما با موفقیت به پایان برسد .

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما