شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه خرید شارژ ایرانسل با کارت بانک به پایین صفحه مراجعه کنید

راهنمای خرید شارژ

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

شارژ ایرانسل

خرید شارژ ایرانسل

با تشکر از شما که سایت ایرانسل یک دو سه را برای خرید شارژ انتخاب نموده اید ، برای خرید شارژ ایرانسل به بالای صفحه مراجعه کنید و با انجام سه مرحله ی ساده شارژ مورد نیاز خود را دریافت نمائید .

شارژ اتوماتیک ایرانسل

برای خرید شارژ اتوماتیک ایرانسل و شارژ مستقیم ایرانسل به بالای صفحه مراجعه فرمایید و مراحل بالا را انجام دهید . این سایت همه کارتهای بانکی عضو شتاب را پشتیبانی می کند و تنها با داشتن رمز دوم ، شارژ مستقیم ایرانسل را میتوانید خریداری نمایید . در این سرویس سیم کارت ایرانسل شما به صورت خودکار و اتوماتیک شارژ می شود و دیگر نیاز نیست رمز شارژ ایرانسل را وارد گوشی کنید . شارژ مستقیم ایرانسل یک سرویس جدید است که برای راحتی کاربران ایرانسل طراحی شده است . در هنگام خرید دقت کنید تا شماره تلفن ایرانسل خود را درست وارد کنید زیرا همان شماره ایرانسلی که وارد میکنید شارژ می شود . فروش شارژ مستقیم اینترنتی ایرانسل با قيمتي مناسب خريد شارژ اينترنتي با کارت هاي بانکي عضو شبكه شتاب امکان پذیر است. اگر با خريد اينترنتي شارژ آشنايي نداريد به بخش راهنماي خريد مراجعه کنيد در خريد الکترونيکي شارژکارت ایرانسل اگر پول از حساب شما كم شد اما شارژ تحويل نشد مبلغ تا 48ساعت برگشت داده مي شود. براي خريدن شارژ اعتباري تلفن همراه و شارژ اينترنتي ايرانسل نياز به خروج از خانه نيست .فروشگاه ایرانسل یک دو سه از معتبرترين فروشگاه هاي اينترنتي كشور با پشتيباني قوي در خدمت شماست. شما تنها با وارد کردن شماره ی رمز دوم عابر بانک خود می توانید شارژ ایرانسل خود را به صورت اینترنتی و به طور مستقیم دریافت کنید. وب سایت irancell123.comعابر بانک تمامی بانک ها اعم از بانک ملت ، بانک مسکن ، بانک ملی ، بانک صادرات و همچنین تمامی کارت های دیگر عضو شبکه شتاب مانند بانک تجارت ، بانک رفاه ، بانک کشاورزی و بانک سپه را هم پشتیبانی می کند.

خرید اینترنتی شارژ ایرانسل با کارت بانکی

خرید شارژ مستقیم ایرانسل با کارت بانک ملی

کاربرمحترم از راه خرید شارژ مستقیم ایرانسل کارت بانک ملی به صورت مستقیم میتوانید تلفن همراه خود را بسیار سریعتر و بدون صرف وقت افزون تری نسبت به سایر روش ها انجام دهید . خرید شارژ مستقیم ایرانسل فرایند بسیار سریعی را طی می کند تا شما با خرید شارژ به این طریق ، خریدی راحت و آسان را تجربه نمایید. در ضمن شما با گسترش فرهنگ خرید شارژ اینترنتی هر روز به تعداد کسانی که از این روش استفاده می کنند افزوده می شوید. بانک های خصوصی ارائه دهنده: دسترسی اینترنتی فروش شارژ مستقیم ایرانسل با کارت های بانک های خصوصی از قبیل :بانک کارآفرین ، بانک سرمایه ، بانک دی ، بانک پارسیان ، بانک مهر ، بانک توسعه تعاون ، بانک تات و همچنین بانک سامان ، پست بانک ، بانک صنعت و معدن و نیز بانک شهر ، بانک پاسارگاد ، بانک اقتصاد نوین و بانک انصار هم امکان پذیر است. شما حتی می توانید با تایپ کلماتی همانند شارژ ایرانسل مستقیم با کارت بانک ملت ، بانک صادرات و بانک مسکن ، شارژ ایرانسل مستقیم با کارت بانک ملی ، بانک تجارت ، بانک رفاه وشارژ ایرانسل مستقیم با کارت بانک کشاورزی برای گرفتن شارژ ایرانسل خود اقدام کنید. قابلیت مهم: با استفاده از شارژ مستقیم ایرانسل از طریق اینترنت ، شارژ با مبالغ غیر رند هم مانند 1550 نیز برای شما کاربر محترم میسر خواهد بود.

شارژ مستقیم ایرانسل با کارت بانک ملی

خرید شارژ مستقیم ایرانسل کارت بانک ملی

کاربر محترم شما میتوانید با استفاده از کارت بانک ملی خود نیز شارژ ایرانسل را دریافت کنید. برای این کار می بایستی که شما بعد از انتخاب شارژ ایرانسل و تعداد کارت شارژ ایرانسل خود ،موبایل یا ایمیل خود را برای دریافت کد شارژ ایرانسل داخل کادر مشخص شده یاداشت نمایید. پس از آن از میان بانک های موجود که نام آنها را در صفحه می بینید، شما بانک ملی را انتخاب نمایید و سپس روی دکمه پرداخت کلیک کنید.

خرید شارژ مستقیم ایرانسل کارت بانک تجارت

خرید شارژ مستقیم ایرانسل کارت بانک تجارت

اگر دارای کارت بانک تجارت هستید این مژده را به شما می دهیم که پنلهای مخصوص فروش شارژ ایرانسل بانک تجارت را نیز پشتیبانی می کند فقط کافی است به یکی از دستگاههای خودپرداز ATM بانک تجارت مراجعه نمائید و با طی نمودن مراحل طبق دستورالعمل رمز دوم و یا همان رمز خرید اینترنتی کارت بانک تجارت خود را فعال نمائید تا از این پس هر زمان که نیاز به خرید شارژ ایرانسل داشتید بدون نیاز به خروج از منزل و یا محیط کار خود به راحتی با اتصال به اینترنت شارژ ایرانسل مورد نیاز خود را با استفاده از اطلاعات کارت بانک تجارت خود خریداری نمائید.

خرید شارژ مستقیم ایرانسل با کارت بانک ملت

خرید شارژ مستقیم ایرانسل کارت بانک ملت

کاربرگرامی با توجه به اینکه یکی از درگاههای پرداخت در سایت هایی که مجهز به پنل فروش شارژ ایرانسل هستند درگاه بانک ملت می باشد و همچنین وارد نمودن اطلاعات کارت بانکیتان در این درگاه بسیار راحت می باشد به شما توصیه می کنیم اگر دارای کارت بانک ملت هستید با استفاده از اطلاعات کارت بانک ملتتان از طریق اینترنت اقدام به خرید کارت شارژ ایرانسل نمائید . خرید شارژ ایرانسل با کارت بانک ملت و همچنین درگاه بانک تجربه ایی لذت بخش خواهد بود.

خرید شارژ مستقیم ایرانسل کارت بانک اقتصادنوین

خرید شارژ مستقیم ایرانسل کارت بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصادنوین یکی از بانک های خصوصی است که با دارا بودن حساب در این بانک و دریافت کارت عابر بانکتان می توانید با فعال نمودن رمز دوم و یا همان رمز خرید اینترنتی از پایانه های بانکی این بانک بدون نیاز به خارج شدن از منزل و یا محیط کار خود و بدون صرف کردن وقت و هزینه اضافه به راحتی از طریق اینترنت شارژ ایرانسل مورد نیاز خود را در هر مبلغی که نیاز دارید خریداری نمائید. شارژ ایرانسل با کارت بانک اقتصادنوین را از طریق اینترنت می توانید به 2 صورت : شارژ مستقیم و یا همان شارژ اتوماتیک ایرانسل و دیگری کارت شارژ ایرانسل خریداری نمائید .

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما