شارژ مستقیم ایرانسل

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

خرید شارژ ایرانسل با کارت بانک پاسارگاد

مشترک گرامی ایرانسل , سایت ایرانسل یک دو سه خرید شارژ ایرانسل را با کارت بانکهای خصوصی نظیر بانک انصار ,پاسارگاد , سینا ,اقتصاد نوین وغیره را نیز حمایت می کند.

اگر قصد خریدن شارژ ایرانسل با کارت بانک پاسارگاد را دارید به سایت irancell123.com مراجعه کنید وسپس مراحل خرید شارژ ایرانسل را به درستی انجام دهید تا سیم کارت ایرانسل شما به صورت ارسال کارت شارژ ایرانسل و یا مستقیم شارژ شود .ابتدا گزینه شارژ ایرانسل را همراه با مبلغ شارژ را که حداقل 5000 ریال و حداکثر 500,000 ریال است و تعداد شارژمورد نظررا انتخاب نمایید سپس شماره همراه خود را وارد کنید تا کد رمزاز طریق پیامک به خط شما ارسال شود وارد کردن ایمیل برای خرید شارژ ایرانسل اختیاری است چنانچه ایمیل خود را وارد کنید ، کد شارژ به ایمیل شما نیز فرستاده می شود بعد از اینکه شماره همراه ودر صورت تمایل ایمیل خود را وارد کردید از میان بانک هایی که در صفحه مشاهده می کنید بانک مقصد را که در اینجا بانک پاسارگاد است را انتخاب کنید وروی دکمه پرداخت کلیک کنید .

 

خرید شارژ ایرانسل با کارت بانک

 

اطلاعات مورد نیاز جهت خرید شارژ ایرانسل با کارت بانک پاسارگاد

با زدن دکمه پرداخت به درگاه الکترونیکی بانک پاسارگاد متصل می شوید و صفحه ایی که مربوط به درگاه بانکی می باشد نمایش داده می شود . در این صفحه لازم است که مشخصات کارت بانک خود را که شامل : شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت بانک ,رمز دوم خرید اینترنتی ، cvv2و تاریخ انقضاء کارت است را وارد نمایید . بعد از وارد کردن مشخصات کارت بانک وزدن دکمه خرید چنانچه مشخصات کارت بانک وارد شده صحیح باشد عملیات خرید شارژایرانسل با موفقیت انجام می شود و پیامی مبنی بر موفقیت در خرید شارژ ایرانسل با کارت بانک پاسارگاد برای شما نمایش داده می شود و کد شارژ به خط شما ارسال می شود به این ترتیب میتوانید خط خود را بدون صرف وقت و به آسانی ودر هر جایی که هستید از طریق سایت irancell123.com شارژکنید.

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما