شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه خرید شارژ ایرانسل با رمز دوم کارت عابر بانک به پایین صفحه مراجعه کنید

راهنمای خرید شارژ

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

خرید شارژ ایرانسل با رمز دوم کارت عابر بانک

مشترکین گرامی خرید شارژ ایرانسل با رمزدوم کارت عابر بانک نیز میسر است در صورتیکه دارای عابر بانک هستید می توانید به روشهای گوناگون اعتبار سیم کارت اعتباری خود را که ایرانسل است افزایش دهید از روشهای افزایش اعتبار سیم کارت با عابر بانک می توان به خرید شارژ از طریق اینترنت ، خرید از طریق دستگاه کارت خوان و خودپرداز بانک اشاره کرد.
از بهترین و سریعترین روشهای فوق برای خرید شارژ ایرانسل با کارت عابر بانک اینترنت است . شما می توانید بدون صرف وقت و در کوتاهترین زمان ممکن شارژ ایرانسل خود را از طریق اینترنت خریداری نمایید فقط کافیست رمز دوم کارت عابر بانک خود را فعال نمایید . برای خرید شارژ ایرانسل با رمز دوم کارت عابر بانک کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید تا بتوانید اعتبار سیم کارت خود را افزایش دهید.

خرید شارژ ایرانسل با رمز دوم کارت عابر بانک

راهنمای خرید شارژ ایرانسل با رمز دوم کارت عابر بانک

مشترک ایرانسلی عزیز چنانچه با نحوه خرید شارژ ایرانسل با رمز دوم کارت عابر بانک آشنایی ندارید ادامه مطالب را مطالعه نمایید برای افزایش اعتبار به صورت اینترنتی ابتدا باید آدرس سایتی که دارای پنل است را وارد مرورگر کرده و در صفحه سایت اپراتور ایرانسل را انتخاب و نوع شارژ و مبلغ را انتخاب کنید سپس شماره و ایمیلتان را وارد کرده و از بین بانک هایی که نمایش داده شده اند بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید و پرداخت را بزنید تا در صفحه بانک مشخصات کارت عابر بانک خود را شامل شماره کارت ، تاریخ انقضاء ، رمز دوم و 2CVV وارد کنید و پرداخت را بزنید در صورت صحت اطلاعات وارد شده خرید شارژ با موفقیت انجام می شود و پین کد به خط و ایمیلتان ارسال خواهد شد البته پر کردن قسمت ایمیل اختیاری است .
چنانچه در زمان خرید شارژ ایرانسل با رمز دوم از طریق اینترنت تراکنش با موفقیت انجام شود ولی پین کد به سیم کارت شما ارسال نشود می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید ولی اگر با پیغام خطا مواجه شدید و مبلغ شارژ از حساب شما کسر شود طی 72 ساعت مبلغ به حساب شما بازگردانده می شود.

نحوه وارد کردن کد شارژ

برای افزایش اعتبار سیم کارت ایرانسل خود در صورت خرید کارت شارژ باید پین کد را با کد دستوری زیر وارد نمایید تا اعتبار خط تان افزایش یابد

*141* کد شارژ 12 یا 16 رقمی # ok یا دکمه سبز

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما