شارژ مستقیم ایرانسل

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

خرید شارژمستقیم ایرانسل

سایت irancell123.com دارای پنل فروش انواع شارژ با اپراتور های مختلف می باشد . سایت irancell123.com این امکان را برای شما مشترکین عزیز فراهم کرده تا بتوانید انواع شارژایرانسل را از جمله : کارت شارژ ایرانسل ، شارژمستقیم ایرانسل و شارژ شگفت انگیز ایرانسل را به راحتی و بدون محدودیت در مبلغ درخواستی خریداری نمایید.

 شارژ مستقیم ایرانسل

راهنمای خرید شارژمستقیم ایرانسل

مشترک گرامی در ابتدای این مطلب لازم به توضیح می باشد که شارژمستقیم ایرانسل را فقط از طریق اینترنت می توانید خریداری نمائید و شارژمستقیم را به 2 صورت شارژ معمولی و شارژ شگفت انگیز ایرانسل خریداری نمائید. اگر چنانچه قصد خرید شارژمستقیم ایرانسل را دارید کافی است آدرس سایت irancell123.com را در نوار آدرس مرورگرخود وارد کرده سپس به بالای صفحه مراجعه نمایید و مراحلی که در ادامه گفته می شود را دنبال نمایید تا یک خرید موفق داشته باشید.
ابتدا گزینه شارژمستقیم ایرانسل را انتخاب کرده سپس مبلغ مورد نظر ( حداقل 5,000 - حداکثر 500,000 ریال) را وارد کرده درمرحله بعد لازم است تا شماره همراه وایمیل خود را وارد نمایید البته وارد کردن ایمیل در زمان خرید شارژمستقیم ایرانسل اجباری نیست بنابراین در وارد کردن شماره سیم کارت اعتباری خود دقت کنید تا شارژبرای شخص دیگر فرستاده نشود درمرحله بعد کافی است بانک مورد نظر خود را از لیست بانکهای نمایش داده شده انتخاب نمایید تا به درگاه الکترونیکی بانک مورد نظر متصل شوید با اتصال به درگاه الکترونیکی بانک لازم است تا اطلاعات مربوط به کارت بانک خود را که شامل شماره 16 رقمی کارت ,تاریخ انقضاء cvv2, و رمز دوم کارت خود را به درستی وارد کنید و در آخر بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید تا خرید شما انجام شود در صورت موفقیت در خرید اطلاعات خرید شارژمستقیم ایرانسل به صورت آنلاین برای شما ارسال می شود.
با سایت irancell123.com خرید شارژ راحت را تجربه کنید.

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما