شارژ مستقیم ایرانسل

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

خرید شارز ایرانسل با کارت بانک آینده

بانک آینده بانکی است که علاوه بر خدمات بانکی که ارائه می دهد و شما می توانید با داشتن کارت بانک آینده علاوه بر تمام کارهای بانکی و خریدهای خود خرید شارز ایرانسل را نیز داشته باشید به دلیل اینکه بانک آینده یکی از بانکهایی است که طرف قرارداد ایرانسل است شما با داشتن کارت بانک آن می توانید براحتی در هر کجا که هستید از طریق اینترنت , عابر بانک و دستگاه pos شارژ ایرانسل خود را بخرید . ایرانسل برای راحتی حال مشترکین خود درامر خرید شارژ ایرانسل با بیشتر بانکها قرارداد دارد.

خرید شارز ایرانسل با کارت بانک آینده ازطریق اینترنت

شارز ایرانسل را به راحتی از طریق اینترنت با کارت بانک آینده تهیه نمایید تا در وقت خود صرفه جویی کنید برای اینکه بتوانید شارز ایرانسل را اینترنتی بخرید وارد سایت فروش شارژ ایرانسل شوید و در قسمت پنل فروش شارز ایرانسل را انتخاب کنید مبلغ شارز را که بین 10000هزار ریال تا 200000هزار ریال است انتخاب کنید سپس شماره همراه خود را وارد کنید و بانک آینده را انتخاب و دکمه تایید را بزنید تا به صفحه دیگر برای وارد کردن اطلاعات کارت بانک هدایت شوید در وارد کردن اطلاعات کارت بانک خود دقت کنید در نهایت دکمه پرداخت را بزنید تا معادل مبلغ شارژ از حساب شما کسر شود اطلاعات کارت بانکی که باید وارد کنید شامل شماره کارت تاریخ انقضاء رمز دوم و CVV2 که روی کارت شما درج شده است به جز رمز دوم که باید توسط خودتان فعال شود.

در صورت صحت اطلاعات وارد شده کد رمز در صفحه دیگر با شماره پیگیری به شما نمایش داده می شود هم چنین به خطتان نیز ارسال می شود. خرید شارز ایرانسل با کارت بانک آینده از طریق اینترنت را به دلیل راحتی و امنیت آن به شما پیشنهاد می کنیم.

خرید شارج ایرانسل با کارت بانکی

خرید شارزایرانسل با کارت بانک آینده از طریق عابر بانک

خرید شارز ایرانسل با کارت بانک آینده از طریق عابر بانک یک روش دیگر برای خرید شارز است که لازم است کارت خود را وارد عابر بانک کرده رمز خود را وارد کنید شارز ایرانسل را با مبلغ مورد نظر انتخاب کنبد و تایید را بزنید تا از عابر بانک رسیدی دریافت کنید که حاوی کد رمز است.

خرید شارز ایرانسل با کارت بانک آینده از طریق دستگاه pos

برای اینکه شارژ ایرانسل را از دستگاه pos بخرید باید به مکانی که دارای دستگاه pos است رفته کارت بانکی خود را در دستگاه بکشید از منوی شارز ایرانسل را همراه مبلغ شارژ انتخاب کنید سپس تایید را بزنید تا رسیدی که حاوی کد رمز است از دستگاه دریافت کنید.

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما