شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه جعبه تماس ایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

راهنمای خرید شارژ

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

جعبه تماس ایرانسل

جعبه تماس ایرانسل یکی دیگر از خدماتی است که توسط اپراتور ایرانسل برای مشترکین در نظر گرفته شده است جعبه تماس ایرانسل شامل سرویس هایی است که مشترکین سیم کارت های ایرانسل می توانند در زمان اتمام شارژ خود از آن استفاده کنند به این صورت که امکان برقراری تماس را فراهم می کند . سرویس های جعبه تماس ایرانسل که شما می توانید در زمان تمام شدن شارژ سیم کارت خود از آن ها استفاده کنید عبارتند از سرویس میزبان تماس ، سرویس لطفا با من تماس بگیرید ،ارسال شارژ و شارژ خط به خط که در ادامه مطالب نحوه استفاده هر کدام از این سرویس ها شرح داده خواهد شد.

خدمات  ایرانسل

سرویس میزبان تماس

سرویس میزبان تماس یکی از سرویس های جعبه تماس ایرانسل است که این امکان را میدهد که شما میزبان تماس های دریافتی باشید که تمایل دارید هزینه تماس را متقبل شوید یا حتی می توانید هزینه تماس را به شخص دریافت کننده تماس منتقل کنید . زمانیکه شخصی با استفاده از سرویس میزبان تماس با شما تماس بگیرد ابتدا ارتباط تلفن گویا با شما برقرار خواهد شد که این امکان را می دهد بتوانید هزینه تماس را قبول یا رد نمایید. هم چنین شما می توانید با وارد کردن کد #704* افراد را در لیست مجاز یا غیرمجاز برای دریافت تماس با استفاده از سرویس میزبان قرار دهید.
برای استفاده از سرویس میزبان تماس کاربر تماس گیرنده می تواند سیم کارت دائمی یا اعتباری داشته باشد اما کاربر دریافت کننده تماس باید حتما سیم کارت اعتباری ایرانسل را داشته باشد. در صورتیکه می خواهید هزینه تماس شما را شخص دیگر بپردازد باید شماره 704 را قبل از شماره شخص وارد کنید که ابتدا با شخص ارتباط تلفن گویا برقرار می شود و در صورت پذیرش هزینه توسط وی ارتباط برقرار خواهد شد.

لطفا با من تماس بگیرید

با استفاده از سرویس با من تماس بگیرید می توانید یک پیامک رایگان با محتوی لطفا با من تماس بگیرید برای دیگران ارسال کنید و از آنجاییکه تنها ایرانسل دارای این سرویس است استفاده از آن برای تماس با اپراتورهای دیگر امکان پذیر نیست . سرویس لطفا با من تماس بگیرید برای سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل فعال خواهد بود.
برای ارسال پیامک رایگان به شخص موردنظرتان باید از کد دستوری زیر استفاده نمایید.

*150* شماره دریافت کننده پیام #

جعبه تماس ایرانسل

ارسال شارژ

با استفاده از سرویس ارسال شارژ در صورتیکه نیاز به شارژ داشته باشید می توانید شارژ موردنیاز خود را از شخص دیگر دریافت کنید یا در هنگام نیاز برای شخصی شارژ ارسال کنید. برای اینکه قادر با استفاده از سرویس ارسال شارژ باشید لازم است کد دستوری زیر را وارد کنید.

*141* شماره رمز 12 یا 16 رقمی # شماره شخص مورد نظر

سرویس خط به خط ایرانسل

با استفاده از سرویس خط به خط ایرانسل می توانید از اعتبار خط خود برای دوستانتان شارژ ارسال کنید که برای فعال کردن این سرویس لازم است ابتدا ثبت نام کنید برای ثبت نام لازم است پیامکی حاوی 12 به 1112 ارسال و سپس رمز خود را با فرمت زیر مشخص کنید و مجددا به 1112 ارسال کنید

رمز 5 تا 8 رقمی :11

از این پس می توانید از این سرویس استفاده کنید .کد دستوری زیر برای استفاده از سرویس خط به خط ایرانسل که یکی دیگر از سرویس های جعبه تماس ایرانسل است استفاده می شود.

*142* شماره دریافت کننده شارژ * مبلغ شارژ به ریال * رمز 5 تا 8 رقمی# ok

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما