شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه جزیره هوشمند ایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

راهنمای خرید شارژ

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

جزیره هوشمند ایرانسل

یکی ازمحصولاتی که ایرانسل برای مشترکین خود در نظر گرفته است جزیره هوشمند ایرانسل است که تخفیف های باورنکردنی در تماسهای ایرانسلی برای شما به ارمغان آورده است میزان تخفیف هوشمندی که ایرانسل برای تماس ها درنظر گرفته است 80 درصد است . در صورتیکه می خواهید از این تخفیف هوشمند استفاده نمایید می توانید با شماره گیری #1*135* به صورت رایگان عضو این سرویس شوید .میزان تخفیف مکالمه بر اساس ترافیک شبکه و به صورت هوشمند محاسبه می شود بنابراین در ساعات و مکان های مختلف تخفیف های باورنکردنی دریافت می کنید. برایاینکه از میزان تخفیف مکالمه در این سرویس که به جزیره هوشمند ایرانسل معروف است مطلع شوید روشهای متفاوتی وجود دارد.

خدمات ایرانسل

روشهای اطلاع از میزان تخفیف

یکی از روشهای اطلاع از میزان تخفیف در سرویس جزیره هوشمند ایرانسل اینست که کد #0*135* را شماره گیری نمایید تا از میزان تخفیف در ساعت فعلی و ساعت آینده آگاه شوید از روشهای دیگر اطلاع از میزان تخفیف اینست که در ابتدای تماس به صورت خودکارمیزان تخفیف روی نمایشگر تلفن نشان داده می شود.

فعال کردن پخش سلولی یا CB

پخش سلولی یا CB که مخفف Cell Broadcast است فناوری مبتنی بر مکان تلفن همراه است به این معنی که برای رساندن پیغام های متنی به چند کاربر به صورت همزمان در یک محدوده جغرافیایی مشخص به کار می رود . با فعال کردن سیستم پخش سلولی تخفیف در ساعت و در مکان های مختلف بر روی نمایشگر گوشی شما نمایش داده می شود. برای فعالسازی سیستم انتشار سلولی یا CB در قسمت تنظیمات پیامک تلفن یا تنظیمات گوشی گزینه Cell Broadcast را فعال نمایید . البته فعال کردن پخش سلولی برای نمایش میزان تخفیف تماسها در نمایشگر تلفن است در صورتیکه پخش سلولی را فعال نکره باشید باز هم از تخفیف های جزیره هوشمند ایرانسل برخوردار خواهید شد فقط میزان تخفیف برای شما نمایش داده نمی شود.
لازم به ذکر است جزیره هوشمند ایرانسل فقط در استانهایی که نامشان ذکر می شود قابل دسترس است که عبارتند از یزد، ایلام، زنجان، کردستان، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کرمان، کرمانشاه، قم، اصفهان، همدان، سمنان، سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، خوزستان، لرستان، قزوین، هرمزگان و فارس
هزینه تعرفه مکالمه در طرح جزیره هوشمند ایرانسل بدون تخفیف برای تماس های ایرانسلی برابر 72 تومان در دقیقه است . اگر می خواهید عضویت در جزیره هوشمند ایرانسل خود را لغو کنید می تواندی با شماره گیری #9*135* این کار را انجام دهید . در صورتیکه عضو جزیره هوشمند ایرانسل هستید نمی توانید از اعتبار هدیه و یا طرح های تخفیفی در تماس ایرانسلی استفاده نمایید.
20 درصد اعتبار هدیه شارژ شگفت انگیز شامل این طرح نمی باشد ولی می توانید از مبلغ هدیه برای ارسال پیام کوتاه ، پیام چند رسانه ای و اینترنت استفاده نمایید.
اگر از طرح های تعرفه رنگی استفاده می کنید بعد از پایان مدت طرح رنگی می توانید به عضویت جزیره هوشمند ایرانسل درآیید. برای اینکه از طرح تعرفه فعال در حساب خود مطلع شوید می توانید کد #8*135* یا #1*8*7*140* را از سیم کارت اعتباری خود شماره گیری نمایید.

تخفیف مکالمه ایرانسل

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما