شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه توضیح شارژ مستقیم ایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

راهنمای خرید شارژ

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

شارژ مستقیم ایرانسل

شارژ مستقیم ایرانسل شارژی است که شما مشترکین عزیز ایرانسل با خرید آن دیگر نیازی به وارد کردن کد رمز ندارید و می توانید خط خود را بدون وارد کردن رمز شارژ ایرانسل و به طور مستقیم شارژ کنید. با داشتن کارت عابر بانک هر یک از بانک های عضو شتاب که ایرانسل آن را پشتیبانی می کند می توانید اقدام به خرید شارژ مستقیم ایرانسل کنید. بانک هایی مانند : ملی، ملت، تجارت، صادرات، مسکن، تجارت، سرمایه، دی، پاسارگاد و غیره می توانید به راحتی و در هر زمان و مکانی شارژ مستقیم ایرانسل خود را تهیه کنید.

 شارژمستقیم

راهنمای خرید شارژ مستقیم ایرانسل

برای خرید شارژ مستقیم ایرانسل می توانید با وارد شدن به سایت های مجهز به پنل فروش شارژ مستقیم ایرانسل ابتدا مبلغ و نوع شارژ مورد نظر خود را انتخاب کنید. و شماره ی تلفن همراه و در صورت تمایل آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا از خدمات پشتیبانی سایت بهره مند شوید. توجه کنید که شارژ مورد نظرتان را شارژ مستقیم ایرانسل انتخاب کنید. در مرحله ی بعد بانک مورد نظرتان را انتخاب کنید تا به درگاه بانک متصل شوید. با اتصال به درگاه بانک مربوطه اطلاعات مربوط به کارت بانکی از جمله : رمز دوم اینترنتی ، تاریخ انقضاء کارت وCVV2 کارت عابر بانک و شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت عابر بانکتان از شما خواسته می شود. با تکمیل این اطلاعات و کلیک دکمه ی پرداخت پیامی برای شما ارسال می شود که نشان دهنده ی موفقیت شما در خرید شارژ مستقیم ایرانسل می باشد.

مزایای شارژ مستقیم ایرانسل

از مزایای شارژ مستقیم ایرانسل این است که برای خرید شارژ دیگر با مشکلاتی مانند در دسترس نبودن مراکز فروش شارژ ایرانسل و ناخوانا بودن کدهای کارت شارژ یا گم شدن آن مواجه نخواهید بود. مزیت دیگر شارژ مستقیم ایرانسل این است که شما دیگر محدودیتی در خرید مبلغ شارژ ایرانسل ندارید و می توانید مبالغ غیر رند را مانند 3650 تومان هم خرید کنید.

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما