شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

راهنمای خرید شارژ

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل

با سرویس جدیدی که توسط ایرانسل برای اولین بار در ایران ارائه شده است می توانید بدون خرید سیم کارت دائمی خط اعتباری ایرانسل خود را به دائمی تبدیل کنید . برای تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل می توانید به دو روش اقدام نمایید . چنانچه مایلید به جای خرید کارت شارژ ایرانسل هر دو ماه یکبار صورتحساب دریافت نمایید و از خدمات پیشرفته صورتحساب استفاده کنید یا صورتحساب تفکیکی دریافت کنید می توانید به سادگی با وارد کردن یک کد تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل را انجام دهید.

تبدیل سیم کارت ایرانسل

نحوه تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی

با تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی می توانید از مزایا و سرویس های از جمله تعرفه های مقرون به صرفه تر ،فهرست طلایی و رومینگ بین المللی ایرانسل بهره ببرید . نحوه تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی به دو روش زیر انجام می شود.
شارژ سیم کارت : نحوه تبدیل سیم کارت با استفاده از شارژ سیم کارت به این صورت است که ابتدا باید سیم کارت اعتباری ایرانسل خود را تا سقف 100000 تومان شارژ کنید این مبلغ بابت تفاوت بهای سیم کارت اعتباری و دائمی است و با توجه به قیمت تخفیفی سیم کارت ایرانسل ارائه شده است و تا اطلاع ثانوی در خصوص تغییر قیمت سیم کارت معتبر است. بعد از شارژ سیم کارت می توانید با یکی از دو روش زیر تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل را انجام دهید.
1. شما می توانید کد دستوری زیر را از خط ایرانسل خود شماره گیری کنید.

*140*7*4#

2. روش دیگر تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی اینست که از خط ایرانسل خود با شماره 700 تماس بگیرید و سپس شماره 7 و 4 را وارد کنید.
بعد از اینکه با یکی از دو روش ذکر شده مراحل تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل را انجام دادید ظرف مدت 24 ساعت عمل تبدیل صورت می گیرد . از این پس نوع حساب شما در ایرانسل به دائمی تبدیل می شود و می توانید از ویژگیهای سیم کارت دائمی ایرانسل استفاده کنید.
در صورتیکه سیم کارت اعتباری ایرنسل خود را بیشتر از 100000 تومان شارژ کرده باشید مابقی اعتبار به حساب دائمی شما منتقل می شود. برای تکمیل ثبت نام سیم کارت نیز ارائه کد پستی درست الزامی است.

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما