شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه انواع شارژایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

راهنمای خرید شارژ

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

انواع شارژایرانسل

سیم کارت های اعتباری ایرانسل نسبت به میزان مصرف کاربر نیاز به شارژ ایرانسل دارند شارژ ایرانسل در انواع مختلف موجود می باشد و کاربران می توانند از راههای مختلف شارژ ایرانسل مورد نیاز خود را تامین نمایند .

 خرید انواع شارژ ایرانسل

1. کارت شارژ ایرانسل

این کارت شارژها توط شرکت ایرانسل تولید و در مراکز فروش شارژ ایرانسل توزیع گردیده است . کاربران برای خرید شارژ ایرانسل مجبور به مراجعه به این مراکز بودند و پرداخت هزینه ایی اضافه به فروشندگان شارژ ایرانسل بودند اما در حال حاضر کاربران دیگر نیازی به مراجعه حضوری به این مراکز ندارند و میتوانند از طریق اتصال به اینترنت در هر زمان و مانی که باشند شارژ ایرانسل مورد نیاز خود را به صورت آنلاین خریداری نمایند .

2. شارژ مستقیم ایرانسل

این نوع شارژ فقط به صورت اینترنتی به فروش مییرسد و کاربر باید بعد از مراجعه به سایت فروش شارژ ایرانسل گزینه شارژ مستقیم ایرانسل را انتخاب نمایند تا به این قسمت هدایت شوند . در این قسمت باید ابتدا مبلغ مورد نظر خود را مشخص نمایند لازم به ذکر است که کاربران هیچ گونه محدودیتی در انتخاب مبلغ شارژ مستقیم ایرانسل ندارند و میتوانند از مبلغ 500 تومان تا مبلغ 50000 تومان را انتخاب نمایند .در مرحله بعد شماره سیم کارت ایرانسل و آدرس ایمیل خود را وارد نمایند و در مرحله آخر انتخاب بانک مورد نظر را مشخص نمایند و بر روی گزینه پرداخت کلیک نمایند تا به درگاه بانک هدایت شوند. کاربران ایرانسل باید در زمان وارد نمودن شاره موبایل خود دقت نمایند جون اگر شماره را اشتباه وارد نماین به هیچ عنوان مبلغ شارژ مستقیم ایرانسل قابل استرداد نمی باشد .

3. شارژ شگفت انگیز ایرانسل

این نوع شارژ دارای 20% شارژ بیشتر نسبت به شارژ ایرانسل معمولی می باشد . اما نکته قابل توجه این است که شارژ شگفت انگیز ایرانسل دارای محدودیت زمان مصرف می باشند و اگر کاربر در مدت زمان مشخص شده شارژ خود را مصرف نکند 20% شارژ شگفت انگیز از سیم کارت کاربر کسر خواهد شد . این نوع شارژ از 2 طریق قابل دسترسی می باشد .1 . از طریق کارت شارژ ایرانسل که در این صورت باید به جای کد *140*کدرمز# از کد شارژ شگفت انگیز ایرانسل که *144*کد رمز # می باشد استفاده نمود . 2 .به صورت شارژ مستقیم که در این صورت در قسمت خرید شارژ مستقیم ایرانسل گزینه شارژ شگفت انگیز ایرانسل را انتخاب نموده تا به صورت اتوماتیک شارژ مستقیم ایرانسل خریداری شده توسط کاربربه صورت شگفت انگیز به حساب سیم کارت ایرانسل کاربر واریز شود .

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما