شارژ مستقیم ایرانسل

جهت مطالعه انتقال شارژ ایرانسل به پایین صفحه مراجعه کنید

راهنمای خرید شارژ

١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
3G ایرانسل
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
شارژ 3G ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 2,000,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0921

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع بسته
مبلغ پرداختی
نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

انتقال شارژ ایرانسل به صورت خط به خط

ازخدمات دیگر سایت ایرانسل یک دو سه انتقال شارژ ایرانسل از یک سیم کارت به سیم کارت دیگر است به این معنا که شما می توانید شارژ ایرانسل را از یک سیم کارت به سیم کارت دیگر انتقال دهید برای اینکه بتوانید از این سرویس ایرانسل استفاده نمایید ابتدا باید ثبت نام کنید.

برای ثبت نام سرویس خط به خط شارژ ایرانسل خط به خط کافی است عدد 12 را از طریق اس ام اس به شماره 1112 ارسال نمایید و منتظر دریافت پیام برای تعیین رمز مورد نظرتان باشید بعد از اینکه پیام را دریافت کردید می توانید رمز دلخواه را وارد کرده و به شماره 1112 ارسال کنید دقت کنید شماره ای که به عنوان رمز وارد می کنید باید بین 5 تا 8 رقم باشد برای تعیین رمز باید کد 11 را همراه با شماره ای که می خواهید رمزتان باشد ارسال کنید به صورت زیر ارسال نمائید .

11 : شماره رمز 5 تا 8 رقمی

به این ترتیب از این پس می توانید شارژ ایرانسل را با مبلغ دلخواه مثلا 3000 ریال به یک سیم کارت دیگر ارسال کنید یا از یک سیم کارت دیگر شارژ ایرانسل دریافت نمایید.

انتقال اعتبار سیم کارت ایرانسل

مزایای سرویس انتقال شارژ ایرانسل

از مزایایی که سرویس انتقال شارژ ایرانسل دارد این است که اگر در موقعیتی قرار دارید که برای خرید شارژ ایرانسل و دسترسی به اینترنت و یا فروشگاههای مجاز و یا دستگاه خود پرداز ATM و یا دستگاه کارت خوان pos ندارید می توانید شارژ مورد نیاز خود را از دوستانتان دریافت نمایید . ویا اگر دوستتان در شرایطی است که نمی تواند شارژ ایرانسل خریداری نماید شما می توانید با استفاده از کد دستوری که در صفحه نحوه استفاده از سرویس خط به خط آمده است شارژ ایرانسل برای دوستانتان ارسال نمایید . دقت داشته باشید که برای استفاده از سرویس خط به خط ایرانسل لازم است که سیم کارت هر دو طرف ( مبداء و مقصد ) ایرانسل باشد .

برای ثبت نام در سرویس خط به خط ایرانسل جهت انتقال شارژ هیچ گونه هزینه ایی برای شما در بر نخواهد داشت . اما در زمان استفاده از این سرویس مبلغ 500 ریال از میزان شارژ باقی مانده در سیم کارت مبداء کسر می گردد.

  به Irancell123 امتیاز  بدهید

با تشکر از حمایت شما